William Saroyan: Egy amerikai közlegény kalandjai. Ford.: Rácz György. Bp., 1947., Bibliotheca. A borító Csillag Vera munkája. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
Arany János összes balladái, Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt és Vinovich Géza tanulmányai. 1932, Magyar Könyvkiadók s Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Poe, Edgar Allan: Túl életen és halálon. Ford.: Pásztor Árpád. Filléres Klasszikus Regények. Bp., [1934], Az Est-Pesti Napló, 324 p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel.
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
Vörös a nap félkorongja. Az új-görög nép legszebb dalai és balladái. Fordította Samu János. Trencsényi Waldapfel Imre előszavával. (Bp.), (1949)Franklin. 32 p. Sérült papíkötésben.
1974 A megfagyott muzsikus. Bp., 1974, BME Építészmérnöki Kar, 174 p. Kiadói papírkötés, a borítón néhány kisebb folttal, saroktöréssel, néhány szamárfüles lappal. Megjelent 2000 példányban.
Parragi György: Mauthausen. Budapest, 1945, Keresztes (Hellas-ny.), 91 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.