https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 299

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1835 Magyar hazai vándor 1835. Minden rangu és rendű olvasók számára. Szerk.: Károlyi István. Ötödik évi folyamat. Pest, 1835, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 8 sztl. lev.+172 p. Borító nélküli példány, a 2 tábla hiányzik, bejegyzésekkel, szamárfüles címlappal,kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel és bejegyzésekkel.
14415.

1835 Magyar hazai vándor 1835. Minden rangu és rendű olvasók számára. Szerk.: Károlyi István. Ötödik évi folyamat. Pest, 1835, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 8 sztl. lev.+172 p. Borító nélküli példány, a 2 tábla hiányzik, bejegyzésekkel, szamárfüles címlappal,kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel és bejegyzésekkel.

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
17,95
EUR
,
18,42
USD
Number of bids:
2
1838 Magyar hazai vándor 1838. Közhasznu kalendáriom minden rangu és rendü olvasók számára. Szerkesztette: Károlyi István. Nyolczadik évi folyamat. Pest, 1838., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István,6 sztl. lev.+167+1 p. Borító nélküli példány, javított címlappal, a 2 tábla hiányzik, bejegyzésekkel.
14416.

1838 Magyar hazai vándor 1838. Közhasznu kalendáriom minden rangu és rendü olvasók számára. Szerkesztette: Károlyi István. Nyolczadik évi folyamat. Pest, 1838., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István,6 sztl. lev.+167+1 p. Borító nélküli példány, javított címlappal, a 2 tábla hiányzik, bejegyzésekkel.

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
17,95
EUR
,
18,42
USD
Number of bids:
3
1848 Budapesti Hiradó 1848. ápr. 11., forradalmi szám, a címlapon: Magyarország és Erdély - A pozsonyi országgyűlés berekesztve. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Kissé foltos, szakadt.
14417.

1848 Budapesti Hiradó 1848. ápr. 11., forradalmi szám, a címlapon: Magyarország és Erdély - A pozsonyi országgyűlés berekesztve. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Kissé foltos, szakadt.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
20,51
EUR
,
21,05
USD
Number of bids:
1
1848 Budapesti Hiradó 1848. márc. 25., forradalmi szám, a címlapon: Magyarország és Erdély - Egy pillantás hazánk és Európa jelen politikai viszonyaira. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Kissé foltos, szakadt.
14418.

1848 Budapesti Hiradó 1848. márc. 25., forradalmi szám, a címlapon: Magyarország és Erdély - Egy pillantás hazánk és Európa jelen politikai viszonyaira. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Kissé foltos, szakadt.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
20,51
EUR
,
21,05
USD
Number of bids:
4
1848 A Közlöny 141. száma, benne a nyílt levél a románokhoz
14419.

1848 A Közlöny 141. száma, benne a nyílt levél a románokhoz

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
7
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 34. sz., 1857. aug. 26., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
14420.

1857 Politikai ujdonságok III. évf. 34. sz., 1857. aug. 26., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
0
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 32. sz., 1857. aug. 12., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
14421.

1857 Politikai ujdonságok III. évf. 32. sz., 1857. aug. 12., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
0
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 33. sz., 1857. aug. 19., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
14422.

1857 Politikai ujdonságok III. évf. 33. sz., 1857. aug. 19., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
0
1860 Bolond Miksa élclap I. évfolyam 3. szám, politikai karikatúrákkal, hírlap szignettával szakadással
14423.

1860 Bolond Miksa élclap I. évfolyam 3. szám, politikai karikatúrákkal, hírlap szignettával szakadással

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,13
EUR
,
5,26
USD
Number of bids:
1
1860 Bolond Miska I. évf. 11. sz., 1860. aug. 12., szerk.: Tóth Kálmán. Pest, Emich Gusztáv, 4 p., néhány szakadással, foltokkal
14424.

1860 Bolond Miska I. évf. 11. sz., 1860. aug. 12., szerk.: Tóth Kálmán. Pest, Emich Gusztáv, 4 p., néhány szakadással, foltokkal

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
0
1862 Az Üstökös, XII. köt. 23. sz., 1862. dec. 6., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 16 p. Számos illusztrációval. Szakadt, foltos állapotban.
14425.

1862 Az Üstökös, XII. köt. 23. sz., 1862. dec. 6., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 16 p. Számos illusztrációval. Szakadt, foltos állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
4
1862 Az Üstökös, XII. köt. 9. sz., 1862. aug. 30., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p. Szakadásokkal, kissé foltos.
14426.

1862 Az Üstökös, XII. köt. 9. sz., 1862. aug. 30., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p. Szakadásokkal, kissé foltos.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,82
EUR
,
13,16
USD
Number of bids:
3

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment