https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 299

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900-1935 Kis papírrégiség tétel: esküvői meghívó, jelzett grafika, Újpesti Nyári Színház röplap, 3 db szecessziós ornamentika / számolócédula. Vegyes állapotban.
14463.

cca 1900-1935 Kis papírrégiség tétel: esküvői meghívó, jelzett grafika, Újpesti Nyári Színház röplap, 3 db szecessziós ornamentika / számolócédula. Vegyes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1901 Nagyvárad, meghívó zárt körű próbabálra
14464.

1901 Nagyvárad, meghívó zárt körű próbabálra

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1902 Gyönki Takarékpénztár Rt. kötvény-könyvecske, kitöltetlen, a hátsó borítón sérüléssel
14465.

1902 Gyönki Takarékpénztár Rt. kötvény-könyvecske, kitöltetlen, a hátsó borítón sérüléssel

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1902 Meghívó az Adai Jótékonycélú Szerb Nőegylet által rendezett színi előadásra két nyelven
14466.

1902 Meghívó az Adai Jótékonycélú Szerb Nőegylet által rendezett színi előadásra két nyelven

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
1904 Szalon Ujság, szerkesztő: Holló Tivadar, IX. évfolyam 1. szám, hajtva, jó állapotban, képekkel
14467.

1904 Szalon Ujság, szerkesztő: Holló Tivadar, IX. évfolyam 1. szám, hajtva, jó állapotban, képekkel

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1906 Mozdonyok állomásítása, mozdonyállag-változás az egyes hónapok végén + Rotter Jenő által tervezett mozdonyok rajzai
14468.

1906 Mozdonyok állomásítása, mozdonyállag-változás az egyes hónapok végén + Rotter Jenő által tervezett mozdonyok rajzai

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
6
1906-1907 Magyar Lányok 1906. I. félév és 1907. I. félév, leányifjúsági folyóirat, szerk: Tutsek Anna, benne: Benkő A végrendelet, Schanz Tűzliliom, Kródy Az alispán lányai és más művek, Neogrády Antal egész oldalas műmelléklete, stb., újrakötött kötésben, 1907-es gerince hiányzik,
14469.

1906-1907 Magyar Lányok 1906. I. félév és 1907. I. félév, leányifjúsági folyóirat, szerk: Tutsek Anna, benne: Benkő A végrendelet, Schanz Tűzliliom, Kródy Az alispán lányai és más művek, Neogrády Antal egész oldalas műmelléklete, stb., újrakötött kötésben, 1907-es gerince hiányzik,

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm
14470.

1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
2
1907-1929 3 db zsebnaptár: Vidéki pénzintézeti tisztviselők zsebnaptára az 1907-ik évre; Tőzsde-naptár az 1928. szökőévre; MOKTÁR (Magyar Országos Központi Takarékpénztár) 1929. zsebnaptár. Korabeli hirdetésekkel, tudnivalókkal, illusztrációkkal.
14471.

1907-1929 3 db zsebnaptár: Vidéki pénzintézeti tisztviselők zsebnaptára az 1907-ik évre; Tőzsde-naptár az 1928. szökőévre; MOKTÁR (Magyar Országos Központi Takarékpénztár) 1929. zsebnaptár. Korabeli hirdetésekkel, tudnivalókkal, illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos
14472.

1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
1
cca 1910 Biharmegyeiek és Nagyváradiak Szövetségének meghívója társasvacsorára és menükártya
14473.

cca 1910 Biharmegyeiek és Nagyváradiak Szövetségének meghívója társasvacsorára és menükártya

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
2
cca 1910 Nagyvárad, szecessziós meghívó joghallgatók jótékony célú matinéjára
14474.

cca 1910 Nagyvárad, szecessziós meghívó joghallgatók jótékony célú matinéjára

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
3

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment