Printed Materials Number of items: 299
2719844
14427
426
Printed Materials
Other collectibles
1862 Az Üstökös, XII. köt. 7. sz., 1862. aug. 16., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p. Szakadásokkal, szétvált, foltos.
5 000 HUF
2634601
14428
426
Printed Materials
Other collectibles
1864 Bolond Miksa élclap V. évfolyam 38. szám,politikai karikatúrákkal
1 200 HUF
2723778
14429
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1869-1930 Nagy vegyes halálozási értesítő gyűjtemény, kb. 70-80 db. Közte néhány kevés neves személyiség, mint pl. Greguss Gyula (1829-1869). Néhány helyiség a történelmi Magyarországról (Arad, Lőcse, Rozsnyó, Losonctamási, Cécke stb.). Több Pekár Mihály (1871-1942) orvos, fiziológus, egyetemi tanárnak postázva. Többségében jó állapotban, néhány kevés lapszéli szakadással.
5 000 HUF
2685425
14430
426
Printed Materials
Other collectibles
1872-1926 Meghívó táncvigalomra és zászlószentelésre, 2 db
3 600 HUF
2720941
14431
426
Printed Materials
Other collectibles
1876 München, Fünf Jahre Andrassy'scher Staatskunst und die Orien-Politik Oesterreich-Ungarns, megviselt állapotban, 47p
1 600 HUF
2718985
14432
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880-1900 Csipkés litho üdvözlőlap, kinyitható, német nyelvű sorokkal, 10,5x7 cm + litho dekoráció, 6,5x5 cm. Kisebb sérülésekkel.
1 800 HUF
2699127
14433
426
Printed Materials
Other collectibles
1886 A Borsszem Jankó két száma XIX. évf 974, 975 számok
1 200 HUF
2699132
14434
426
Printed Materials
Other collectibles
1886 A Borsszem Jankó két száma XIX. évf 975, 976 számok
1 200 HUF
2723804
14435
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1887-1890 2 db gyógyszerész halálozási értesítője: Kalmár Bertalan (Igló) és Máday Aladár (Gyoma)
1 200 HUF
1863437
14436
426
Printed Materials
Other collectibles
9 000 HUF
2695616
14437
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890-1900 15 db vegyes illusztráció a Pallas lexikonból, (vadászkutyák, budapesti szobrok, cirkálóhajók, Buda és Pest 1730 körül stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben
1 800 HUF
2695568
14438
426
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890-1900 15 db vegyes színes illusztráció a Pallas és a Meyers lexikonból, nagy többségében a Pallasból (címerek, magyar díszítmények I., ragadozó madarak, drágakövek stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035