Printed Materials

Number of items: 299

1862 Az Üstökös, XII. köt. 7. sz., 1862. aug. 16., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p. Szakadásokkal, szétvált, foltos.
14427.

5 000 HUF
1864 Bolond Miksa élclap V. évfolyam 38. szám,politikai karikatúrákkal
14428.

1 200 HUF
cca 1869-1930 Nagy vegyes halálozási értesítő gyűjtemény, kb. 70-80 db. Közte néhány kevés neves személyiség, mint pl. Greguss Gyula (1829-1869). Néhány helyiség a történelmi Magyarországról (Arad, Lőcse, Rozsnyó, Losonctamási, Cécke stb.). Több Pekár Mihály (1871-1942) orvos, fiziológus, egyetemi tanárnak postázva. Többségében jó állapotban, néhány kevés lapszéli szakadással.
14429.

5 000 HUF
14
1872-1926 Meghívó táncvigalomra és zászlószentelésre, 2 db
14430.

3 600 HUF
9,73
10,59
1876 München, Fünf Jahre Andrassyscher Staatskunst und die Orien-Politik Oesterreich-Ungarns, megviselt állapotban, 47p
14431.

1876 München, Fünf Jahre Andrassy'scher Staatskunst und die Orien-Politik Oesterreich-Ungarns, megviselt állapotban, 47p

1 600 HUF
cca 1880-1900 Csipkés litho üdvözlőlap, kinyitható, német nyelvű sorokkal, 10,5x7 cm + litho dekoráció, 6,5x5 cm. Kisebb sérülésekkel.
14432.

1 800 HUF
1886 A Borsszem Jankó két száma XIX. évf 974, 975 számok
14433.

1 200 HUF
1886 A Borsszem Jankó két száma XIX. évf 975, 976 számok
14434.

1 200 HUF
cca 1887-1890 2 db gyógyszerész halálozási értesítője: Kalmár Bertalan (Igló) és Máday Aladár (Gyoma)
14435.

1 200 HUF
14436.

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1890-1900 15 db vegyes illusztráció a Pallas lexikonból, (vadászkutyák, budapesti szobrok, cirkálóhajók, Buda és Pest 1730 körül stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben
14437.

1 800 HUF
cca 1890-1900 15 db vegyes színes illusztráció a Pallas és a Meyers lexikonból, nagy többségében a Pallasból (címerek, magyar díszítmények I., ragadozó madarak, drágakövek stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben
14438.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF