5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1857 Politikai ujdonságok III. évf. 33. sz., 1857. aug. 19., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott