Number of items: 318

Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A Bounty lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 230 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17371.

Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A "Bounty" lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 230 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

3 600 HUF
9,73
10,59
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 214+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.
17372.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferenc. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, IV+214 p. Első kiadás. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17373.

2 000 HUF
15
Balassa József: Mondolat. Dicshalom 1813. Régi Magyar Könyvtár 10. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 109+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kis sérüléssel.
17374.

2 000 HUF
Antalffy Endre: Karácsonyi legenda. Drámai költemény egy felvonásban. Marosvásárhely, 1915, Marosvásárhelyi Vöröskereszt Egylet (Tükör-ny.), 42+(4) p. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17375.

2 000 HUF
17376.

5 000 HUF
17377.

4 800 HUF
12,97
14,12
17378.

2 600 HUF
7,03
7,65
Az állatértékesítés és tenyésztés múltja és jelene. (Állatkereskedelmi szakismeretek). Országos Állatkereskedelmi Egyesület. Szerk.: Nagy Béla. Bp., 1944, Bethlen Gábor-ny., 351 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Félvászon-kötésben, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17379.

1 600 HUF
17380.

3 000 HUF
Endrei Judit: Mindörökké nő. Endrei Judit könyve. DEDIKÁLT! Szentendre, 2003., Endrei Könyvek. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17381.

2 000 HUF
Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: Ifjúságom regénye. Ford.: Trócsányi Zoltán. Nagy Írók - Nagy Írások. Második sorozat IV. köt. Bp., (1922), Genius, XXIV+437 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés. Számozott (161./1500) példány. Weiss L. és F. nyomdája Sorbonne-típusú betűivel összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1922 júliusában. Ebből az első 300 példány merített papíron készült, I-XXV-ig amatőr könyvgyűjtők részére bőrkötésben, a 26-tól 300-ig számú példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó.
17382.

Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: Ifjúságom regénye. Ford.: Trócsányi Zoltán. Nagy Írók - Nagy Írások. Második sorozat IV. köt. Bp., (1922), Genius, XXIV+437 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés. Számozott (161./1500) példány. "Weiss L. és F. nyomdája Sorbonne-típusú betűivel összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1922 júliusában. Ebből az első 300 példány merített papíron készült, I-XXV-ig amatőr könyvgyűjtők részére bőrkötésben, a 26-tól 300-ig számú példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó."

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF