Number of items: 318

Színi Károly: Válogatott írások. Táncsics-sorozat 10. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
17358.

3 000 HUF
Dr. Dodel Arnold: Mózes-e vagy Darwin? Ford.: Tarczai Lajos. Bp., 1905, Martos Adolf (Révai és Salamon-ny.), IV+172 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány sérült, javított lappal.
17360.

3 000 HUF
Dr. Molnár Harry - Márki Benedek: Brids-iskola. Portlandbrids a legujabb irásmód alapján. Plafonbrids-Auctionbrids. Brids-szótár. Bp., 1933, szerzői magánkiadás (Pless Gyula-ny.), 207+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült címlappal, kihajtható tábla nélkül. A könyv egyik szerzője, Dr. Molnár Harry által DEDIKÁLT példány.
17361.

2 000 HUF
Szép Ernő: Felnőtteknek. Hajdószoboszló, [1988], Városi Tanács. Második. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 5000 példányban.
17362.

3 000 HUF
Cs. Szabó László: Doveri átkelés. (Nyugateurópai helyzetkép). Bp., 1937, Cserépfalvi, 203+(3) p. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban, az eredeti papír védőborító elülső része a könyvben.
17363.

2 000 HUF
Hatvany Lajos: Ady világa. 1-4. köt. Isten könyve I-II. köt. I. Találkozás istennel. II. Viadal istennel. Szerelem könyve II. köt.: Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; (81)-191+1 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
17364.

2 800 HUF
7,57
8,24
Móricz Zsigmond: Kincskereső kis ködmön. Bp., é.n. Singer. Festett, kiadói egészvászon kötésben. Egy két kijáró lappal. Második kiadás
17365.

3 600 HUF
9,73
10,59
Vergilius összes művei. Ford.: Lakatos István. Bibliotheca Classica. Bp., 1973., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. Számozott (1768./2100) példány.
17366.

3 600 HUF
9,73
10,59
17367.

4 600 HUF
12,43
13,53
Északi fény. Oroszból fordított költemények gyűjteménye. Függelékül: Kazár Lant czímű eredeti költemények. Bp., 1900., Hunyadi Mátyás,244+4 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, festett lapélekkel, az elülső szennylapon tulajdonosi bejegyzésekkel, a címlapon rajzos bélyegzésekkel.
17368.

Északi fény. Oroszból fordított költemények gyűjteménye. Függelékül: "Kazár Lant" czímű eredeti költemények. Bp., 1900., "Hunyadi Mátyás",244+4 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, festett lapélekkel, az elülső szennylapon tulajdonosi bejegyzésekkel, a címlapon rajzos "bélyegzésekkel."

2 800 HUF
7,57
8,24
Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp., 1923, Franklin Társulat. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon kötésben.
17369.

2 000 HUF
Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Regény. Ford.: Szász Károly Bp., 1923., Franklin. Hetedik kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés, címlap körülvágva
17370.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF