Books: Other rarities Number of items: 318
2690417
17455
423
Other collectibles
Hóka Mihály: Az ígéret földje. Filmnovella Árpád fejedelemről és a Honfoglalásról. New York, 1975, Magyar Október 23 Mozgalom. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 400 HUF
2690330
17456
423
Other collectibles
Nagy Pál: Pogány dalok. Rákosi Jenő bevezető soraival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel.
1 000 HUF
2690491
17457
423
Other collectibles
Schmitt Jenő: Művészet, etikai élet, szerelem. Migray József előszavával és bevezetésével. Bp., 1917, Táltos, 1 t. + 98+(2) p. Későbbi keménytáblás kötésben, a könyvtesttől elvált borítóval, az utolsó lap sérült.
1 200 HUF
2693756
17458
423
Other collectibles
Dienes László: "Sejtelme egy földindulásnak...". Kritikai írások (1921-1931.) Bukarest, 1976., Kiterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
2689138
17459
423
Other collectibles
Szakolczay Lajos: Határtalan. A szerző, Szakolczay Lajos (1941-) által dedikált! Bp., 2011, Antológia. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2689142
17460
423
Other collectibles
Saitos Lajos legszebb versei. A szerző, Saitos Lajos (1941-) által dedikált! H.n., 2018, AB-ART. Kiadói aranyozott műbőrkötés.
1 000 HUF
2682733
17461
423
Other collectibles
Gyagyovszky Emil: Őszi termés. Versek. A szerző, Gyagyovszky Emil (1881- 1961) költő, újságíró, műfordító, fotós. Bp.,[1941],Springer Gusztáv-ny.,56 p. Kiadói papírkötés.
2 600 HUF
2693177
17462
423
Other collectibles
Hamsun, Knut: Lynge szerkesztő. Ford.: Hajdu Henrik. A Regényírás Művészei. Bp., [1922], Genius, (8)+168 p. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2693181
17463
423
Other collectibles
Papini, Giovanni: Góg. Ford.: Nyisztor Zoltán. Vigilia-könyvek. Bp., [1934], Vigilia (Pallas-ny.), 296 p. A borító Aba-Novák Vilmos festőművész, grafikus munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 400 HUF
2506273
17464
423
Other collectibles
1 000 HUF
2689218
17465
423
Other collectibles
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Bp., 1918, Légrády Testvérek, 239+(1) p. Az illusztrációkat Boriss László, a borítékot Végh Gusztáv rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 200 HUF
2690127
17466
423
Other collectibles
Matematika gazdasági szakemberek számára. III. köt.: Ipari tervszámítások. A Számviteli Főiskola tankönyve. Szerk.: Bacskay Zoltán. Bp., 1954, Pénzügyi Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035