Number of items: 318

Hóka Mihály: Az ígéret földje. Filmnovella Árpád fejedelemről és a Honfoglalásról. New York, 1975, Magyar Október 23 Mozgalom. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17455.

1 400 HUF
Nagy Pál: Pogány dalok. Rákosi Jenő bevezető soraival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel.
17456.

1 000 HUF
Schmitt Jenő: Művészet, etikai élet, szerelem. Migray József előszavával és bevezetésével. Bp., 1917, Táltos, 1 t. + 98+(2) p. Későbbi keménytáblás kötésben, a könyvtesttől elvált borítóval, az utolsó lap sérült.
17457.

1 200 HUF
Dienes László: Sejtelme egy földindulásnak.... Kritikai írások (1921-1931.) Bukarest, 1976., Kiterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17458.

Dienes László: "Sejtelme egy földindulásnak...". Kritikai írások (1921-1931.) Bukarest, 1976., Kiterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

1 200 HUF
Szakolczay Lajos: Határtalan. A szerző, Szakolczay Lajos (1941-) által dedikált! Bp., 2011, Antológia. Kiadói papírkötés.
17459.

1 400 HUF
Saitos Lajos legszebb versei. A szerző, Saitos Lajos (1941-) által dedikált! H.n., 2018, AB-ART. Kiadói aranyozott műbőrkötés.
17460.

1 000 HUF
Gyagyovszky Emil: Őszi termés. Versek. A szerző, Gyagyovszky Emil (1881- 1961) költő, újságíró, műfordító, fotós. Bp.,[1941],Springer Gusztáv-ny.,56 p. Kiadói papírkötés.
17461.

2 600 HUF
7,03
7,65
Hamsun, Knut: Lynge szerkesztő. Ford.: Hajdu Henrik. A Regényírás Művészei. Bp., [1922], Genius, (8)+168 p. Kiadói papírkötés.
17462.

1 200 HUF
Papini, Giovanni: Góg. Ford.: Nyisztor Zoltán. Vigilia-könyvek. Bp., [1934], Vigilia (Pallas-ny.), 296 p. A borító Aba-Novák Vilmos festőművész, grafikus munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17463.

1 400 HUF
17464.

1 000 HUF
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Bp., 1918, Légrády Testvérek, 239+(1) p. Az illusztrációkat Boriss László, a borítékot Végh Gusztáv rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17465.

1 200 HUF
Matematika gazdasági szakemberek számára. III. köt.: Ipari tervszámítások. A Számviteli Főiskola tankönyve. Szerk.: Bacskay Zoltán. Bp., 1954, Pénzügyi Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.
17466.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF