Number of items: 318

Gáti Mariann: Napból jöttem. DEDIKÁLT! hn., 1997., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17479.

1 600 HUF
Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. Veszprém, 2008., Pro-Fi Print Kft. Kiadói papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal.
17480.

1 200 HUF
Uhrin Benedek: A római táncmulatság. A szépség áldozata II. kötete. DEDIKÁLT! Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17481.

1 600 HUF
Ifj. Stern Sándor: Alkalmazottak és munkások megélhetésének kilátásai. Bp., 1918., Kállai Ármin, 16 p. Kiadói papírkötés.
17482.

2 000 HUF
Bródy Ernő: A budapesti lakáskérdés. Különlenyomat az Építő Ipar. Építő Művészet 1917. évfolyamának 16. számából. Bp., 1917., Pátria,19 p. Kiadói papírkötés.
17483.

Bródy Ernő: A budapesti lakáskérdés. Különlenyomat az Építő Ipar. Építő Művészet 1917. évfolyamának 16. számából. Bp., 1917., "Pátria",19 p. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF
Magyar Látóhatár. Borbándi Gyula (1919-2014) emlékkönyv. Szerk.: Alexa Károly. Lakitelek, 2015., Antológia Kiadó. Kiadói papírkötés.
17484.

1 000 HUF
Dr. Molnár László: Gyorsszámolás. A számolás új gyorsmódszere (sztenometria). Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
17485.

1 600 HUF
Sonia Bielinski: A cigánykártya. A lapok jelentése - Kirakási modellek. A kártyavetés művészete I. Bp., 2001, Lárky Bt. Kiadói papírkötés.
17486.

1 000 HUF
17
Komlós Vilmos: Hol volt, hol nem volt... - - vidám emlékei. Szép Ernő előszavával. A borító Szigethy István munkája. Bp., [1942], Kalász Könyvkiadó Rt., 125+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17487.

1 800 HUF
Nékám Lívia: Alte ungarische Apotheken. Bp., 1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
17488.

1 200 HUF
17489.

2 000 HUF
A Jászó-Premontrei Iskolák Barátainak Szövetsége. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi Ny., 43+(1) p.+ 5 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
17490.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF