Number of items: 318

Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált
17575.

1 600 HUF
Mann, Klaus: Mephisto. Ford.: Berend Miklósné. Bp., [1946], Magyar Téka, 262 p. Első kiadás. A borító illusztrációja Toncz Tibor munkája. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval.
17576.

1 000 HUF
Twain, Mark: Huckleberry Finn kalandjai. Ford.: Szegedy Ila. Bp., [1930], Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, néhány lapon apró sérüléssel.
17577.

1 000 HUF
Schopenhauer, [Arthur]: Életbölcsesség. Aforizmák. Ford.: Kelen Ferenc. A tanulmányok III. sorozata. Remekírók Pantheonja. Bp., 1925, Pantheon, 278 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel, az utolsó két lap kijár.
17578.

800 HUF
Oscar Wilde 2 kötete: Wilde Oszkár: Versek. Ford. és Wilde-ről szóló tanulmánnyal bevezette: Radó Antal. + A kritikus, mint művész. Tanulmányok. Ford.: Benedek Marcell. Wilde Oszkár összes művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, az egyik kötet kissé sérült borítóval.
17579.

1 200 HUF
17580.

1 600 HUF
17581.

1 400 HUF
17582.

2 000 HUF
Kopré József: Furulyás Ferkó. Meseregény. Dedikált. Bp., 1996. Közdok. Kiadói papírborítékban
17583.

700 HUF
1,89
2,06
Karinthy Frigyes: Martinovics. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1947, Új Idők (Singer és Wolfner), 30+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a lapok tetején kis ázásnyommal, felvágatlan lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17584.

1 400 HUF
Szabó Dezső: A kötél legendája. Bp., 1934, Ludas Mátyás, 68 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel.
17585.

1 200 HUF
17586.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF