Number of items: 318

Szekfű Gyula: Mi a magyar? A Magyar Szemle könyvei XV. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság. Laza kiadói egészvászon kötésben.
17599.

1 000 HUF
Belovic, Jasna: Die Sitten der Südslawen. Dresden, 1927, Paul Aretz Verlag. Számos fekete-fehér képtáblával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel, ex libris-szel.
17600.

2 000 HUF
3 db könyv: Krunák Emese: Somogyi Győző. Mai Magyar Művészet. Bp., 1987, Képzőművéseti Kiadó. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban. + Barcy Zoltán - Somogyi Győző: Magyar huszárok. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. + Hermann Róbert - Somogyi Győző - Basics Beatrix: Magyar Hősök arcképcsarnoka. Bp., 1996, Néprajzi Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.
17601.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kopp Jenő 2 műve: A háromszáz éves pesti papnövelde. Bp., 1948, Központi Papnevelő Intézet, 35 p. + LXXII t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, szétváló fűzéssel. + Magyar mesterművek Budapest Székesfőváros Képtára gyűjteményében. Bp., 1942, Officina, 10+(2) p. + 10 t. (színes reprodukciók). Kissé sérült kiadói papírborítóban, intézményi bélyegzővel.
17602.

2 400 HUF
5 db könyv: Gerald Durrell: Férjhez adjuk a mamát; A részeg erdő; A halak jelleme; Hogyan lőjünk amatőr természetbúvárt? + Gerald és Lee Durrell: Durrell a Szovjetunióban.
17603.

2 400 HUF
Quintus Horatius Flaccus összes versei. Szerk.: Borzsák István, Devecseri Gábor. Kétnyelvű klasszikusok. Bp., 1961, Corvina, 784+(4) p. Latin-magyar, kétnyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17604.

1 200 HUF
Dante Alighieri összes művei. Szerk. és az utószót írta: Kardos Tibor. Babits Mihály, Károlyi Amy, Weöres Sándor és mások fordításaival. Bp., 1965, Magyar Helikon, 1218 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17605.

1 200 HUF
17606.

4 000 HUF
Franka Tibor: A kifosztott ország. Pannon tükör - 2000. (Bp., 2001), magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17607.

1 600 HUF
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1943, Bibliotheca (Antiqua-ny.), 479+(1) p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, egy kissé szakadt lappal, intézményi bélyegzőkkel.
17608.

1 600 HUF
Botka Ferenc (szerk.): Szép elmélet fonákja.Cikkek, művek, beszédek, interjúk (1945-1957). Bp., 2002, Petőfi Irodalmi Múzeum. 603 p. Kiadói papírkötés.
17609.

1 000 HUF
Petőcz György: Csak a narancs volt. A Fidesz története Fodor Gábor, Hegedűs István, Molnár Péter, Szelényi Zsuzsanna, Ungár Klára visszaemlékezésében. H.n., 2001, Irodalom Kft., 420 p. Bozóki András bevezető tanulmányával. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.
17610.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF