Books: Other rarities Number of items: 318
2645643
17611
423
900
Other collectibles
Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc "pere." Bp., 2006., Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
2629468
17612
423
700
Other collectibles
Magyar Tudományos Akadémia: Köztestületi tagok. 1999. Glatz Ferenc előszavával. Bp., 2000., Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papírkötésben. 2612040
17613
423
Other collectibles
Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 400 HUF
2693155
17614
423
Other collectibles
Edgar Wallace 3 regénye: A halál angyala. Ford.: Sz. Gyömrői Boriska. Bp., [1929], Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. + A kordovai igaz emberek. Ford.: Vándor Iván. Bp., [1931], Palladis Rt. Átkötött egészvászon-kötésben. + A zöld íjász. Ford.: Korda István. Kolozsvár, 1970, Dacia. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2693185
17615
423
Other collectibles
Knittel, John: El Hakim. Egy orvos regénye. I-II. köt. Ford.: Gaál Andor. Bp., [1939], Hungária. Kiadói papírkötés, kissé sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2690627
17616
423
Other collectibles
A család tanácsadója. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp., 1930, Dante. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.
1 600 HUF
2690763
17617
423
Other collectibles
Bába Szilvia: Az Óperenciás tengeren túl. Magyar identitás a diaszpórában. Bp., 2015, Nemzetstratégiai Kutatóintézet. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 200 HUF
2691532
17618
423
Other collectibles
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
2686068
17619
423
Other collectibles
Ferrero, Guglielmo: A harmadik Róma. I-II. köt. Ford.: Révay József. Bp., [1927], Genius, 516 p., 472 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, Gottermayer-kötés. Számozott (1088.) példány.
1 800 HUF
2689105
17620
423
Other collectibles
Orbán Balázs 2 könyve: A Székelyföld. Válogatás. Szerk.: Katona Tamás. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. + Sztambultól Szejkéig. Szerk.: Balázs Ádám. Bukarest, 1995, Kriterion. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2689646
17621
423
Other collectibles
Dan Brown 2 regénye: A Da Vinci-kód. + Inferno. Ford.: Bori Erzsébet. Bp., 2004-2013, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
2693047
17622
423
Other collectibles
Dr. Tildy Zoltán: Pro Natura. Bp.,1975, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035