17619. 423. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Ferrero, Guglielmo: A harmadik Róma. I-II. köt. Ford.: Révay József. Bp., [1927], Genius, 516 p., 472 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, Gottermayer-kötés. Számozott (1088.) példány.
Photo of the item taken by : karap_norbert