Number of items: 318

Vámos Miklós: Utazások Erotikában. (Ki a franc az a Goethe?) Bp., 2007, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17383.

2 400 HUF
Petőfi (Sándor) költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. Bp., 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 t.+XI+626 p. Kiadói gazdagon ezüstözött egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel, érdekes ajándékozási sorokkal és névbélyegzőkkel (Toldy Miklós).
17384.

3 000 HUF
Juhász Ferenc: A mindenség szerelme. / Titkok kapuja. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. A borítón Hantai Simon festményével. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17385.

2 400 HUF
10
Aszalay József: Szellemi röppentyűk, történelmi s humoristikai szinezettel. Pest, 1859, Herz János, (4)+419+1 p. Korabeli, kissé viseltes, javított félvászon-kötésben, foltos, helyenként kissé sérült lapokkal.
17386.

3 000 HUF
Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött több ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet .II. köt.: Betáblázás - Choliambus. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, XVII+860 (kéthasábos számozás) p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, benne a szócikkekre vonatkozó számos újságcikk kivágással, a számos jegyzetlapból adódó deformált kötéssel.
17387.

2 000 HUF
Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött több ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet .IV. köt.: Drina - Feretrius. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, XVI+ 736 (kéthasábos számozás) p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, benne a szócikkekre vonatkozó számos újságcikk kivágással, a számos jegyzetlapból adódó deformált kötéssel.
17388.

2 000 HUF
Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött több ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet. III. köt.: Cholula - Drezda. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, XVIII+764 (kéthasábos számozás) p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, benne a szócikkekre vonatkozó számos újságcikk kivágással, a számos jegyzetlapból adódó deformált kötéssel.
17389.

2 000 HUF
Fekete István 2 könyve: Kele. Bp., 1964, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
17390.

1 200 HUF
10 db Pilinszky Jánossal kapcsolatos könyv és kiadvány: Tüskés Tibor: Pilinszky János; Pilinszky János: Széppróza; Pilinszky János összegyűjtött versei; Kuklay Antal: A kráter peremén - Gondolatok és szemelvények Pilinszky János verseihez; stb.
17391.

5 000 HUF
Gyurgyák János: Szerkesztők és szerzők kézikönyve. Osiris Kézikönyvek. Bp.,1997,Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. + Szerzői kézirat és korrektúra. Perfekt Pénzügyi Szakoktató és Kiadó Vállalat, 16 p.
17392.

2 800 HUF
7,57
8,24
Galgóczi Erzsébet: Magyar karrier. A szerző, Galgóczi Erzsébet (1930-1989) Kossuth-díjas író, forgatókönyvíró által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1986,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
17393.

2 000 HUF
Mészöly Dezső: Villon és a többiek. Gyulai Líviusz linómetszeteivel. A szerző, Mészöly Dezső (1918-2011) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, dramaturg által DEDIKÁLT példány. Bp., 1966, Magvető. Kiadói nyl-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, volt könyvtári példány, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3100 példányban.
17394.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF