Number of items: 318

Radnóti Miklós: Napló. Sajtó alá rendezte: Radnóti Miklósné. Bp., 1989., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
17491.

1 000 HUF
Prohászka Ottokár: Az igazság napszámában. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái XXI. köt. Bp., 1929, Szent István-Társulat, XI+292 p. Átkötött félbőr-kötésben, a borítón kis sérüléssel, foltokkal, belül jó állapotban, tulajdonosi névbélyegzővel.
17492.

2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával, Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 268+(4) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, fakó gerinccel.
17493.

1 200 HUF
Kazinczy évkönyv. 1898-1928. Szerk.: Sziklay Ferenc. Kosice/Kassa, 1929., Kazinczy Kiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
17494.

1 600 HUF
Francois Villon: A szegény Villon tíz balladája és szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp., 1940, Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 71 p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, laza kötéssel, kissé foltos lapokkal.
17495.

1 000 HUF
Megamorv - Petőfi expedíció jelentése. Nagyréde, én.,Morvai Ferenc Kazánfejlesztő és Kutató Iroda. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel.
17496.

1 600 HUF
17497.

3 000 HUF
17498.

1 000 HUF
17499.

1 200 HUF
Gazda István: Könyvkereskedők a régi Váci utcában a pesti könyvnyomtatás első száz évében. Bp., 1988., Akadémiai. Kiadói papírkötés
17500.

1 600 HUF
Görög Ibolya. Protokoll az életem. Bp.,1999,Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17501.

1 400 HUF
Fekete István: Hú. Egy bagoly regénye. Kondor Lajos rajzaival. Bp.,1988,Móra. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
17502.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF