Books: Other rarities Number of items: 318
2694475
17491
423
Other collectibles
Radnóti Miklós: Napló. Sajtó alá rendezte: Radnóti Miklósné. Bp., 1989., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2686120
17492
423
Other collectibles
Prohászka Ottokár: Az igazság napszámában. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái XXI. köt. Bp., 1929, Szent István-Társulat, XI+292 p. Átkötött félbőr-kötésben, a borítón kis sérüléssel, foltokkal, belül jó állapotban, tulajdonosi névbélyegzővel.
2 000 HUF
2685980
17493
423
Other collectibles
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával, Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 268+(4) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, fakó gerinccel.
1 200 HUF
2694461
17494
423
Other collectibles
Kazinczy évkönyv. 1898-1928. Szerk.: Sziklay Ferenc. Kosice/Kassa, 1929., Kazinczy Kiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
1 600 HUF
2686456
17495
423
Other collectibles
Francois Villon: A szegény Villon tíz balladája és szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp., 1940, Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 71 p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, laza kötéssel, kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
2687822
17496
423
Other collectibles
Megamorv - Petőfi expedíció jelentése. Nagyréde, én.,Morvai Ferenc Kazánfejlesztő és Kutató Iroda. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel.
1 600 HUF
2649949
17497
423
Other collectibles
Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből:
Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat.
66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.
3 000 HUF
2441982
17498
423
Other collectibles
1 000 HUF
2677240
17499
423
Other collectibles
1 200 HUF
2643684
17500
423
Other collectibles
Gazda István: Könyvkereskedők a régi Váci utcában a pesti könyvnyomtatás első száz évében. Bp., 1988., Akadémiai. Kiadói papírkötés
1 600 HUF
2643695
17501
423
Other collectibles
Görög Ibolya. Protokoll az életem. Bp.,1999,Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2645065
17502
423
Other collectibles
Fekete István: Hú. Egy bagoly regénye. Kondor Lajos rajzaival. Bp.,1988,Móra. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035