2 000 HUF
15
Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferenc. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, IV+214 p. Első kiadás. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.