Printed Materials

Number of items: 274

14537.

3 000 HUF
7,69
7,89
cca 1900 Galambetetők, olajnyomat, paszpartuban, kisebb felületi sérülésekkel, kissé hullámos, 33,5x22,5 cm
14538.

1 400 HUF
3,59
3,68
1904 Fliegende Blätter Band C. Nr. 2527-2552. Gazdagon illusztrált, német nyelvű humoros hetilap egybefűzött számai. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült állapotban, az első lapok kijárnak.
14539.

2 000 HUF
5,13
5,26
1904 Vereinigte Fabriken für Laboratoriumsbedarf Ges.m.b.H. Berlin N., Chausseestr. 3. Nachtrag zur Preis-Liste über Chemische Apparate und Utensilien für wissenschaftliche und Fabriks-Laboratorien. Liste 40. Berlin, 1904, Alfred Unger, (4)+69 p. Laboratóriumi eszközök ábrákkal illusztrált árjegyzéke, német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
14540.

1 400 HUF
3,59
3,68
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
14541.

1 000 HUF
2,56
2,63
1904 Szűz Mária és Jézus Krisztus, 2 db színes nyomat, 26x19,5 cm
14542.

800 HUF
2,05
2,11
1904-1964 5 db vegyes újság és kiadvány (Musik für Alle, Közgazdasági és Közlekedési Szemle, stb.), vegyes állapotban
14543.

1 000 HUF
2,56
2,63
1904 Fliegende Blätter Band CXX. Nr. 3049-3074. Gazdagon illusztrált, német nyelvű humoros hetilap egybefűzött számai. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült állapotban, a kötéstől elvált borítóval.
14544.

2 000 HUF
5,13
5,26
1905 Elsőáldozási emléklap Nyitra 14x,25 cm
14545.

1 200 HUF
3,08
3,16
1907 Szolgálati utasítás a kir. iparoktatási főigazgató számára. Kiadta a kereskedelemügyi m. kir. minister. Bp., Athenaeum-ny., 14 p. Tűzött papírkötés, foltos borítóval.
14546.

1 000 HUF
2,56
2,63
1910 Mozgófénykép-Hiradó. Kinematographen - Anzeiger. III. évf. 9 sz. Bp.,Thália-ny., a borító sérült, szakadt, az elülső borító elvált, a hátsó borítón javítással, lapszéli lyukakkal, 8+V-VIII p.
14547.

1910 Mozgófénykép-Hiradó. Kinematographen - Anzeiger. III. évf. 9 sz. Bp.,'Thália-ny.', a borító sérült, szakadt, az elülső borító elvált, a hátsó borítón javítással, lapszéli lyukakkal, 8+V-VIII p.

9 000 HUF
23,08
23,68
cca 1910 Circus Tanti programja, hajtott, kis szakadással
14548.

1 200 HUF
3,08
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.