Printed Materials

Number of items: 274

1897 Magyarok társas kirándulása az 1900. évi párizsi világkiállításra Budapest és Párizs litografált látképét tartalmazó meghívó levél
14525.

4 000 HUF
1898 Vasárnapi Ujság 45. évf. 39. sz., 1898. szept. 25., a címlapon Erzsébet királyné (Sisi) temetése, gyászszám, fekete-fehér illusztrációkkal, hirdetésekkel, kissé sérült
14526.

10 000 HUF
27,03
29,41
14527.

2 000 HUF
14528.

8 000 HUF
cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 7 db / 7 litho greeting cards 12x9 cm
14529.

5 000 HUF
cca 1900-1910 George Sturm festménye után: Blumenpflege (Antik jelenet). Dekorative Vorbilder XIV. Szecessziós, színes nyomat. Dekoratív, üvegezett keretben, 31x23 cm
14530.

2 000 HUF
cca 1900-1910 A négy évszak allegóriája, 2 db szecessziós nyomat (Dekorative Vorbilder), dekoratív, üvegezett keretben, 30,5x22,5 cm
14531.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1900-1910 Albert Wirth (1848-1923) festményei után: Dekorative Landschaften. Dekorative Vorbilder V. Színes litográfia, papír. Üvegezett fa keretben, 29x24 cm
14532.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1900-1910 7 db koszorúkat, díszes zászlórudakat, oszlopokat bemutató Dekorative Vorbilder nyomat, 35x25 cm körül
14533.

4 000 HUF
cca 1900-1910 6 db díszes zászlókat bemutató Dekorative Vorbilder nyomat, 35x25 cm
14534.

3 000 HUF
9
cca 1900-1910 2 db panorámakép: A Magas-Tátra látóképe a Krivánról + Kilátás a Kis-Viszoka csúcsáról észak-északkelet felé. Melléklet a Turisták Lapjához. Hajtva, 97x23,5 cm és 48x15,5 cm
14535.

2 000 HUF
cca 1900 Magyar Népviseletek I-II., a Pallas Nagy Lexikona 2 db melléklete. Színes litográfia, papír. Bp., Posner és Fia, 29,5x23,5 cm
14536.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF