Printed Materials

Number of items: 274

1914 Kakas Márton és Borsszem Jankó c. lap egy-egy száma
14561.

1 200 HUF
1916 Pesti Hírlap 1916. nov. 22-i száma, benne I. Ferenc József életéről szóló cikk az uralkodó halálának alkalmából (11-16. p.), hiányzó címlappal
14562.

5 000 HUF
1916 Bertalan von Szemerey katonai gyógyfürdő főorvosának emléklapja , sérült, 40x55 cm
14563.

3 400 HUF
9,19
10,00
1918 Athenaeum. Új folyam. IV. köt., 1. füzet. A Magyar Tudományos Akadémia hozzájárulásával kiadja a Magyar Filozófiai Társaság. Szerk.: Alexander Bernát. Bp., Pfeifer Ferdinánd könyvkereskedése (Franklin-ny.), 72 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, levált borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, részben felvágatlan lapokkal.
14564.

1 000 HUF
1918 Cegléd üres lakások bejelentésére felhívó hirdetmény.- 31x36 cm
14565.

3 000 HUF
14566.

8 000 HUF
1919 Gerota őrnagy által kiadott hirdetmény a katonai igazolványok felülvizsgálatáról, restaurált, 48×30 cm
14567.

10 000 HUF
27,03
29,41
1919 Bp., Cenzúra életbeléptetéséről szóló rendelet, Pirici ezredes, restaurált, 47×61 cm
14568.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1920 Néger operett társulat reklám nyomtatvány fótó hátulján 6x9 cm
14569.

2 000 HUF
1920 Keresztény Polgári Kávéház és Étterem Rt. étterme Üllői út kézzel írt étlap
14570.

3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1920-1930 A Budapesti Szobrászok Szakegylete meghívópályázatának díjnyertes munkái. Nyomat, papír, 30x21 cm
14571.

1 000 HUF
cca 1920-1930 Meghívó az OMIKE és a Központi Zsidó Diáksegítő Bizottság által szervezett művészhangversenyre és Mensa-bálra. A Magyar Nyomdászat melléklete. Bp., Athenaeum-ny. Kisebb lapszéli szakadásokkal, 30x21,5 cm
14572.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF