Printed Materials

Number of items: 274

1910 Színházi élet. I. évf. 4 sz., 1910. nov. 20. Szerk.: Harsányi Zsolt, Incze Sándor. Bp., Pesti Lloyd-ny., szakadt, foltos borítóval, 40 p.
14549.

1 800 HUF
4,62
4,74
cca 1910 Arcképcsarnok, humoros, stencilezéssel sokszorosított kiadvány, tűzött, kissé foltos, 8 sztl. lev.
14550.

2 000 HUF
5,13
5,26
1911 A Nyugat c. folyóirat IV. évf 3.száma
14551.

1 800 HUF
4,62
4,74
1911 A Nyugat c. folyóirat IV. évf 6.száma. Borító szakadt
14552.

1 800 HUF
4,62
4,74
1911 A Nyugat c. folyóirat IV. évf 7.száma. Borító szakadt
14553.

1 800 HUF
4,62
4,74
1911 A Nyugat c. folyóirat IV. évf 8.száma. Borító szakadt
14554.

1 800 HUF
4,62
4,74
1911 A Nyugat c. folyóirat IV. évf 10.száma. Szakadással
14555.

1 800 HUF
4,62
4,74
1911 A Nyugat c. folyóirat IV. évf 12.száma. Borító szakadt
14556.

1 800 HUF
4,62
4,74
Salgari, Emilio: Cserna grófja az idegenek légiójában. Ford.: Zigány Árpád. Gennaro Amato tizenkét eredeti rajzával. Bp., 1911. Athenaeum, 166+(1) p. Kiadói illusztrált, aranyozott félvászon-kötés, viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
14557.

3 400 HUF
8,72
8,95
1913 A Színházi Élet II. évfolyamának 36. száma, 32p
14558.

1 200 HUF
3,08
3,16
14559.

6 000 HUF
15,38
15,79
1914 A Hindu Calendar, London - Paris, Liberty & C., angol nyelven, a borító leszakadt, a tűzés szétjött, 1913-as karácsonyi ajándékozási sorokkal.
14560.

1 000 HUF
2,56
2,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.