Printed Materials Number of items: 274
2632227
14609
423
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus
1 800 HUF
2609358
14610
423
Printed Materials
Other collectibles
1930-1966 3 db reklámos zsebnaptár
1 000 HUF
2634086
14611
423
900
Printed Materials
Other collectibles
1930-1971 3 db különféle zsebnaptár (Dr. Wander gyógyszer- és tápszergyár, stb.), vegyes állapotban
2693695
14612
423
Printed Materials
Other collectibles
cca 1931 Igazságot Magyarországnak, irredenta propaganda nyomtatvány-plakát, Légrády Testvérek kiadása és nyomása, hajtásnyomokkal, apró sérülésekkel, 58x51 cm
1 200 HUF
2650520
14613
423
Printed Materials
Other collectibles
1931--1933 Képes Pesti Hírlap több egybefűzött, kb. 30 száma, közte számos szakadozott, és sérültek, hiányos is.
2 000 HUF
2689993
14614
423
Printed Materials
Other collectibles
Die Olimpischen Spiele in Los Angeles 1932. Diese Chronik der X. Olympischen Spiele z Los Angeles Im Jahre 1932. Hamburg-Bahrenfeld, 1932., H. F. & P. H. F. Reemtsma. Kiadói kissé foltos aranyozott egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban. Cigaretta gyűjtőkép album, jó állapotú, de nem teljes!/
Linen-binding, in paper cover. Not complete!
12 000 HUF
2441510
14615
423
4800
Printed Materials
Other collectibles
1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
4 800 HUF
2624855
14616
423
Printed Materials
Other collectibles
1932 Debreceni Szemle 3 száma, kissé szakadt, kissé foltos borítókkal.
1 000 HUF
2687201
14617
423
Printed Materials
Other collectibles
1932, 1941 Az Ifjú Évek XI. évfolyamának 3. száma + A Nagyar Nők Lapja Gyermekeinek Újságja augusztus 20-i száma
1 000 HUF
2693939
14618
423
Printed Materials
Other collectibles
1933 Cegléd lóvizsgálat hirdetménye plakát 32x44 cm
4 000 HUF
2632287
14619
423
900
Printed Materials
Other collectibles
1933, 34 Miskolc Dalosünnepély emléklap, barokk műveltség és hatása 2633211
14620
423
3200
Printed Materials
Other collectibles
1934 Bp., meghívó József főherceg és Auguszta főhercegnő budavári palotában tartott estélyére, dombornyomott címerrel, borítékkal
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035