Printed Materials

Number of items: 274

cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus
14609.

1 800 HUF
1930-1966 3 db reklámos zsebnaptár
14610.

1 000 HUF
1930-1971 3 db különféle zsebnaptár (Dr. Wander gyógyszer- és tápszergyár, stb.), vegyes állapotban
14611.

900 HUF
2,43
2,65
cca 1931 Igazságot Magyarországnak, irredenta propaganda nyomtatvány-plakát, Légrády Testvérek kiadása és nyomása, hajtásnyomokkal, apró sérülésekkel, 58x51 cm
14612.

1 200 HUF
29
1931--1933 Képes Pesti Hírlap több egybefűzött, kb. 30 száma, közte számos szakadozott, és sérültek, hiányos is.
14613.

2 000 HUF
Die Olimpischen Spiele in Los Angeles 1932. Diese Chronik der X. Olympischen Spiele z Los Angeles Im Jahre 1932. Hamburg-Bahrenfeld, 1932., H. F. & P. H. F. Reemtsma. Kiadói kissé foltos aranyozott egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban. Cigaretta gyűjtőkép album, jó állapotú, de nem teljes!/ Linen-binding, in paper cover. Not complete!
14614.

12 000 HUF
32,43
35,29
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. Szegedi Gyorsíró melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.;  1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
14615.

4 800 HUF
12,97
14,12
1932 Debreceni Szemle 3 száma, kissé szakadt, kissé foltos borítókkal.
14616.

1 000 HUF
1932, 1941 Az Ifjú Évek XI. évfolyamának 3. száma + A Nagyar Nők Lapja Gyermekeinek Újságja augusztus 20-i száma
14617.

1 000 HUF
1933 Cegléd lóvizsgálat hirdetménye plakát 32x44 cm
14618.

4 000 HUF
1933, 34 Miskolc Dalosünnepély emléklap, barokk műveltség és hatása
14619.

900 HUF
2,43
2,65
1934 Bp., meghívó József főherceg és Auguszta főhercegnő budavári palotában tartott estélyére, dombornyomott címerrel, borítékkal
14620.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF