cca 1950-1970 Lengyelország népviseleteinek térképe, grafikus: Irena Dewitz, hajtva, kissé foltos, 40x34,5 cm / National costumes of Poland, illustrated map by Irena Dewitz, stained, 40x34.5 cm
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
1956 Magyar Világ I. évf. I. és 3. sz., 1956. november 1. és 3., Szerk.: Szolcsányi Ferenc, Bp., Egyetemi Nyomda, a forradalom híreivel és egy cikkel a Ferencvárosról (FTC), jó állapotban, 2 és 4 p.
1956 A Szabad Szó (a Nemzeti Parasztpárt központi lapja) október 31-i száma a forradalom híreivel, apró lapszéli szakadásokkal, máskülönben jó állapotban, 2 p.
1956 Igazság, a forradalmi magyar honvédség és ifjúság lapja, I. évf. 7. sz., 1956. november 1., benne a forradalom híreivel, apró lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 4. sz., 1956. nov. 1. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja a forradalom híreivel, apró sérülésekkel, 4 p.