Printed Materials

Number of items: 274

cca 1961 Olasz divat, ősz-tél 1961-1962, számos fotóval illusztrálva, tűzött papírkötés
14705.

1 000 HUF
1963 Alcatraz Federal Penitentiary 1934-1963 képes ismertető a legnagyobb rabokról is.
14706.

3 000 HUF
1964 Lobogó. VI. évf. 1-53. sz. Teljes évfolyam. Benne politika, sporthírek, közte az 1964-es Tokio-i nyári olimpiai hírei, képregények, közte Cs. Horváth Tibor - Korcsmáros Pál: Miss Fantom, Rózsa Sándor, Kiwi-Kiwi. Félvászon-kötésben.
14707.

3 000 HUF
14708.

500 HUF
1,35
1,47
1965 Lobogó. VII. évf. 1-52. sz. Teljes évfolyam. Benne politikai, haditechnikai és sporthírek, képregények, közte Hunyadi József - Zórád Ernő munkái, közte János vitéz, Kísértet Lublón. Félvászon-kötésben.
14709.

3 000 HUF
1965-1966 Sportélet c. folyóirat I. és II. évfolyamának számai egybekötve (nem teljes évfolyamok)
14710.

2 000 HUF
1965-1967 Labdarúgás c. folyóirat teljes XIII. évfolyama (1-12. sz.) + 1966-os VB különszám, egybekötve
14711.

2 000 HUF
1966 Labdarúgás c. folyóirat teljes XII. évfolyama (1-12. sz.), egybekötve
14712.

2 000 HUF
1966 Air India Boeing 707 New York - London különutazás a Magyar Concert Club részéről, díszes, illusztrált fedélzeti menükártya + angol nyelvű menü
14713.

1 000 HUF
1966 KRESZ módosítás, kiadja a Közúti Balesetelhárítási Tanács és az Állami Biztosító, szerk.: Kucsara Pál. Tájékoztató füzet. Bp., Kossuth-ny., 14 p., tűzött papírkötés
14714.

1 000 HUF
cca 1966 Budapesti Nemzetközi Vásár, a Kínai Népköztársaság pavilonja, képes ismertető prospektus, 8 p., kissé sérült, foltos
14715.

1 000 HUF
1969 3 db újság, címlapjukon az Apollo-11 holdra szállásával kapcsolatos hírekkel (Magyar Nemzet, Esti Hírlap, Hétfői Hírek), vegyes állapotban
14716.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF