1958 Tábortűz. A Magyar Űttörők Szövetségének képes folyóirata. 1-24. szám. Benne Sebők Ferenc által írt, és Zórád Ernő által rajzolt képregényekkel (Ujvári bej, Marco Polo, Peter Pan), Kálmán Jenő - Szakmáry László: Sicc képregény, valamint Kálmán Jenő verse után, Dargay Attila által rajzolt képregénnyel, és más érdekes képregényekkel. Valamint érdekes, humoros írásokkal, közte pl.: Fekete István: Magasles. Egybekötve, félvászon-kötésben.
cca 1959 össz. 15 db szovjet-orosz történelmi témájú reprodukció, műtárgyfotó, ebből 8 db cirill betűs dedikációval vagy ajándékozási sorokkal. 2 db szakadásokkal. 28x23 és 42x60 cm közötti méretekben
cca 1960-1990 3 db képregény (Támadás a Föld ellen, Az ámon templom kincsei - Polka viszontagságai, Az utolsó patron) + Lobogó IV. évf. 38. sz., 1962. szept. 19.
1961 Út, a magyar nemzeti emigráció lapja c. hungarista újság, III. évf. 3.-4. március-áprilisi száma, kiadó: Kalász Róbert, Oberhausen (NSZK). 16+3 p. Tűzött kötéssel, borító kissé foltos, utolsó 3 lap tetején apró, szöveget nem érintő sérüléssel.
1961 Esti Hírlap politikai napilap, VI. évf. április 13., rendkívüli kiadás, "Szovjet ember a világűrben" (Gagarin). Bp., Szikra-ny., 2 p., szakadásokkal