Printed Materials

Number of items: 274

1956 Népszabadság, I. évf. 2. sz., 1956. november 3., benne a forradalom híreivel, jó állapotban, 4 p.
14693.

1 400 HUF
1956 Irodalmi Ujság, a magyar írók lapja, VII. évf. 43. sz., 1956. november 2., benne a forradalomhoz kapcsolódó írásokkal, jó állapotban, 4 p.
14694.

1 600 HUF
cca 1957 Egypt - Modern History, angol nyelvű, képes történelmi ismertető Egyiptomról / illustrated booklet
14695.

1 000 HUF
1958 Tábortűz. A Magyar Űttörők Szövetségének képes folyóirata. 1-24. szám. Benne Sebők Ferenc által írt, és Zórád Ernő által rajzolt képregényekkel (Ujvári bej, Marco Polo, Peter Pan), Kálmán Jenő - Szakmáry László: Sicc képregény, valamint Kálmán Jenő verse után, Dargay Attila által rajzolt képregénnyel, és más érdekes képregényekkel. Valamint érdekes, humoros írásokkal, közte pl.: Fekete István: Magasles. Egybekötve, félvászon-kötésben.
14696.

3 000 HUF
10
14697.

500 HUF
1,35
1,47
1960 MOKÉP 10 db film reklám kép tokkal, Májusi fagy és mások. 6x9 cm
14698.

2 000 HUF
cca 1960 XXIII János pápa emléklap, medállal
14699.

1 600 HUF
cca 1960-1970 Vienna / Wiener Eisrevue, 2 db képes ismertető füzet, angol és német nyelven, kissé kopott / foltos
14700.

1 400 HUF
14701.

500 HUF
1,35
1,47
cca 1960-1990 3 db képregény (Támadás a Föld ellen, Az ámon templom kincsei - Polka viszontagságai, Az utolsó patron) + Lobogó IV. évf. 38. sz., 1962. szept. 19.
14702.

1 200 HUF
14703.

2 000 HUF
1961 Esti Hírlap politikai napilap, VI. évf. április 13., rendkívüli kiadás, Szovjet ember a világűrben (Gagarin). Bp., Szikra-ny., 2 p., szakadásokkal
14704.

1961 Esti Hírlap politikai napilap, VI. évf. április 13., rendkívüli kiadás, "Szovjet ember a világűrben" (Gagarin). Bp., Szikra-ny., 2 p., szakadásokkal

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF