Printed Materials

Number of items: 274

Fekete Fehér Képregénymúzeum. Válogaott művek. Rajzolta: Gugi Sándor. Megjelent 200 számozott példányban, 163. számozott példány, 48p
14753.

2 200 HUF
5,95
6,47
9
Giuseppe Vasi: Ansichten Roms im 18. Jahrhundert. Kirchen, Konvente, Villen, Gärten. Mit einer Einführung von Fabio Fiorani. / Giuseppe Vasi (1710-1782) olasz építész XVIII. századi Rómát ábrázoló metszeteinek reprodukciói, német nyelvű bevezető szöveggel. Kiadói papírkötés, a borítón néhány kisebb folttal, egyébként jó állapotban.
14754.

1 200 HUF
Breznay Imre (?-): Királyi vár (Budapest). Fametszetről készült nyomat, papír, jelzett. 24x19,5 cm
14755.

500 HUF
1,35
1,47
18 db vegyes szecessziós nyomat (közte egy sérült, ragasztott), 30x24 cm körüli méretben
14756.

2 000 HUF
27 db vegyes illusztráció a Pallas és a Meyers lexikonból, vegyes állapotban, 30x24 cm körüli méretben
14757.

3 000 HUF
Horváth Anna (1924 - 2005): kárpátaljai szobrász 3 db kiállítási katalógus az 1980-as évekből + a művész életrajza
14758.

1 000 HUF
Zórád Ernő (1911-2004) akvarellfestményeiről készült 6 db modern nyomat, 30x25 cm
14759.

1 000 HUF
Egy zacskónyi vegyes papírrégiség, közte sok fotó
14760.

1 000 HUF
3 db retró erotikus képes kiadvány, egy magyar és két francia nyelvű
14761.

1 200 HUF
6 db vegyes erotikus magazin
14762.

6 db vegyes erotikus magazin

1 200 HUF
Változatos papírrégiség tétel: reklámok, nyomtatványok, fotók, stb
14763.

3 000 HUF
10
5 db vegyes erotikus magazin
14764.

5 db vegyes erotikus magazin

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF