Number of items: 239
2675957
11196
421
Other collectibles
Zsolnay porcelán teás készlet 6 személyes, egy csészealj hiánnyal. Matricás, jelzett, kopásokkal
10 000 HUF
2564522
11197
421
Other collectibles
6 000 HUF
2670907
11198
421
Other collectibles
Zsolnay hiányos kártya mintás készlet 4 mokkás csésze + 5 alj, 2 teás csésze + 1 alj
4 000 HUF
2676137
11199
421
3400
Other collectibles
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box 9x7x4 cm
3 400 HUF
2677185
11200
421
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre mini plakett 6x4cm, bársonyra applikálva, keretezve, 23x20cm
6 000 HUF
2524379
11201
421
Other collectibles
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm
2 000 HUF
2645894
11202
421
Other collectibles
1 000 HUF
2645898
11203
421
Other collectibles
1 000 HUF
2645900
11204
421
Other collectibles
1 400 HUF
2575786
11205
421
Other collectibles
Hollóházi virág mintás dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7x4 cm
1 600 HUF
2618671
11206
421
Other collectibles
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 30 cm
3 000 HUF
2647159
11207
421
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza, Pioneer szarvasi vetőmagüzem és Szarvas címerrel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m