Number of items: 239
2651411
11268
421
Other collectibles
1 000 HUF
2606839
11269
421
Other collectibles
Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:25cm
1 000 HUF
2675589
11270
421
Other collectibles
Japán-hong kongi porcelán tál, ón és üveg burokkal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, alján az üvegen repedésekkel, d: 19,5 cm
4 000 HUF
2675242
11271
421
3200
Other collectibles
3 db különféle porcelán kiöntő (Villeroy & Boch, Winterling, Colbitz). Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan/minimális kopással, m: 8-14 cm
3 200 HUF
2675197
11272
421
Other collectibles
Rózsás dísz öntözőkanna, biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 11 cm
2 800 HUF
2673236
11273
421
Other collectibles
Metzler & Ortloff porcelán porcelán vadkacsák, 2 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 3,5 - 5 cm
4 000 HUF
2675090
11274
421
Other collectibles
Capodimonte bonbonier plasztikus rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanásokkal, d: 11 cm
6 000 HUF
2673187
11275
421
Other collectibles
Sitzendorf porcelán papagáj, 1920-30 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
2 400 HUF
2673132
11276
421
Other collectibles
Kalapos és kendős porcelán kacsa pár. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 6,5 cm
2 000 HUF
2672633
11277
421
Other collectibles
Kozák katona, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 17 cm
2 600 HUF
2674409
11278
421
4600
Other collectibles
Napoleon Bonaparte. Fehér mázas porcelán. Alján jelzett, mázjavításokkal, kisebb lepattanással, hibákkal, m: 26,5 cm
4 600 HUF
2666316
11279
421
Other collectibles
Német figura, Pierot és hölgy táncol. Kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő lepattanásokkal, kopásokkal, m: 30 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m