Number of items: 239
2675446
11183
421
Other collectibles
Zsolnay Mecseki Szénbányák bányász korsó. Jelzett, apró kopással, m: 14 cm
4 000 HUF
2675441
11184
421
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás lányka. Fehér mázas porcelán, jelzett, kis kopással, 15,5x8x12 cm
2 400 HUF
2675445
11185
421
Other collectibles
Zsolnay Mecseki Szénbányák bányász korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
4 000 HUF
2672833
11186
421
Other collectibles
3 000 HUF
2672716
11187
421
Other collectibles
Zsolnay porcelán váza aranyszínű dekorral. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 14 cm
2 000 HUF
2674307
11189
421
3800
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás porcelán élkszertartó, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9 cm
3 800 HUF
2674165
11190
421
Other collectibles
Zsolnay MSZMP feliratos két tányér d: 19 cm, + csésze. Kézzel festett, jelzett, kopott
6 000 HUF
2677177
11191
421
Other collectibles
5 000 HUF
2677179
11192
421
Other collectibles
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm Tervező: Sinkó András
9 000 HUF
2644776
11193
421
Other collectibles
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 13 cm
2 800 HUF
2644778
11194
421
Other collectibles
2 800 HUF
2676033
11195
421
Other collectibles
Kínai forgatható asztalközép 5db porcelán tálka. Matricás, jelzett, kis kopással. Forgó műanyag tálon 37 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m