Chinaware / Porcelain Number of items: 239
2619744
11171
421
26000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas váza/korsó, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 30 cm
26 000 HUF
2607534
11172
421
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán szív tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11,5x8,5 cm
1 000 HUF
2602933
11173
421
Other collectibles
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 12x8 cm
1 600 HUF
2649740
11174
421
Other collectibles
5 000 HUF
2630770
11175
421
4600
Other collectibles
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, alján apró máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 10,5 cm
4 600 HUF
2667937
11176
421
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas dzsámi, jelzett, alján apró lepattanásokkal és hibával, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1 000 HUF
2667769
11177
421
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2 000 HUF
2630816
11178
421
Other collectibles
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm
2 000 HUF
2630781
11179
421
Other collectibles
Zsolnay virágmintás, bordás, váza, kopásnyomokkal, jelzett, d:15cm
3 000 HUF
2651233
11180
421
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm
5 000 HUF
2606510
11181
421
Other collectibles
Zsolnay paradicsommadaras süteményes tányér, 1 db kistányér, kopásnyomokkal, jelzett, d: 20 cm
1 000 HUF
2651559
11182
421
Other collectibles
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035