Number of items: 239

11123.

6 000 HUF
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) mintás bonbonier, jelzett, kopott. m:9cm, d: 9,5cm
11124.

14 000 HUF
37,84
41,18
Herendi Tertia kék virágos háború előtti kávés csészék: 6 db csésze + 6 db alj. 5 db csésze alj hibátlan, 1 db alsó peremén apró lepattanás/horzsolás. 1 db csésze hibátlan, 1 db csészén belül fekete pötty, 2 db csészén belül pici pókháló mázrepedés, 1 db csésze peremén parányi repedés, 1 db csésze peremén hosszabb repedés. Jelzett.
11125.

4 000 HUF
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11126.

20 000 HUF
54,05
58,82
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11127.

12 000 HUF
32,43
35,29
Herendi porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm
11128.

1 200 HUF
Herendi porcelán süteményes készlet, 5+1, hiányos, kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11129.

15 000 HUF
40,54
44,12
Herendi porcelán virágmintás süteményes készlet 5 + 1 darabos, hiányos, kézzel festett, jelzett, kis kopással
11130.

15 000 HUF
40,54
44,12
Herendi Eton mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm
11131.

13 000 HUF
35,14
38,24
Herendi purpur Apponyi mintás bonbonier rózsás fedéllel. Kézzel festett, jelzett, a rózsán javítással, m: 10 cm
11132.

6 000 HUF
Herendi Nikotex reklámos, szív alakú porcelán csikknyomó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), minimális kopással, ragasztott, m: 4,5 cm
11133.

5 000 HUF
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm
11134.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF