Amerikai Egyesült Államok 1973. "Ballagási uncia ezüst" Ag plakett (30,45g/0.999/50x28mm) T:1- (PP) patina
USA 1973. "Graduation Ounce Silver" Ag plaque (30,45g/0.999/50x28mm) C:AU (PP) patina
Amerikai Egyesült Államok ~1980. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában" ezüstözött fém emlékérem (62mm) fatáblán (177x255mm), elismerő fém táblával (127x101mm) T:1-
USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America" silver plated metal commemorative medallion (62mm) on wooden table (177x255mm), with appreciative metal table (127x101mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1984. "Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója" fém emlékérem (38mm) T:2
USA 1984. "Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing" metal commemorative medal (38mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok 1988. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában / Az "ELCA" születésének emlékére 1988" ezüstözött fém emlékérem (76mm) T:1-
USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America / Commemorating the Birth of ELCA 1988" silver plated metal commemorative medallion (76mm) C:AU
Amerikai Egyesült Államok 2001. "Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001" kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén "The Franklin Mint" gyártói jelzéssel (76mm) T:1
USA 2001. "50th anniversary of the UCLA's school of medicine 1951-2001" two-sided Br medallion in worn case, with "The Franklin Mint" maker's mark on the edge (76mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN A "Buffalo" 5 cent mintájára készített befektetési ezüst (31,17g/0,999/39mm) T:2,2- ü.
USA ND Investment silver modelled after the "Buffalo" 5 cents (31,17g/0,999/39mm) C:XF,VF ding
Amerikai Egyesült Államok DN "George Washington / Mount Vernon - George Washington otthona" aranyozott Br emlékérem dísztokban (38mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
USA ND "George Washington / Mount Vernon - The Home of George Washington" gilt Br commemorative medallion in case (38mm) C:AU (PP) fingerprints
Ausztria 1743. "Linz hódolata Mária Terézia előtt" koronázási zseton (2,03g/21mm) T:2- hullámos, két lemezből összeragasztva
Austria 1743. "Homage of Linz to Maria Theresia" coronation jeton. "MARIAE - THERESIAE - HUNG BO &C REGI - ARCHID AUSTRIAE - SUPRA ANASUM - HOMAGIUM - PRAEST LINCII - 25 IUNII -1743 / IUSTITIA ET CLEMENTIA" (2,02g/21mm) C:VF wavy, glued together from two plates
Habsburg Birodalom 1790. "II. Lipót frankfurti koronázása" Ag zseton. "PIETATE ET CONCORDIA / LEOPOLDVS II HVNG ET BOH REX ARCH AVST M D HETR ELECTVS REX ROMANORVM CORONATVS FRANCOFVRTI IX OCT MDCCXC" (2,14g/20,5mm) T:2- ütésnyomok Habsburg Monarchy 1790. "Coronation of Leopold II in Frankfurt" Ag jeton (2,14g/20,5mm) C:VF dings