Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 119

Bulgária DN Az Emlékezet Temploma - Shipka kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN The Memorial Temple - Shipka two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina
32496.

Bulgária DN "Az Emlékezet Temploma - Shipka" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN "The Memorial Temple - Shipka" two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina

1 000 HUF
Csehszlovákia 1983. Ján Kollár 1793-1983 / 1233-1983 Mossovych - Mosovce ezüstözött fém emlékérem (49mm) T:1- patina Czechoslovakia 1983. Ján Kollár 1793-1983 / 1233-1983 Mossovych - Mosovce silver plated metal commemorative medallion (49mm) C:AU patina
32497.

Csehszlovákia 1983. "Ján Kollár 1793-1983 / 1233-1983 Mossovych - Mosovce" ezüstözött fém emlékérem (49mm) T:1- patina Czechoslovakia 1983. "Ján Kollár 1793-1983 / 1233-1983 Mossovych - Mosovce" silver plated metal commemorative medallion (49mm) C:AU patina

2 000 HUF
Egyiptom DN Palace Collection Cairo 6xklf Br emlékérem porosz, szász, osztrák, stb. pénzek mintájával, eredeti műanyag tokban, karton védőtokban T:BU Egypt ND Palace Collection Cairo 6xdiff Br medallions with German coins medal images in original plastic case, in cardboard envelope C:BU
32498.

Egyiptom DN "Palace Collection Cairo" 6xklf Br emlékérem porosz, szász, osztrák, stb. pénzek mintájával, eredeti műanyag tokban, karton védőtokban T:BU Egypt ND Palace Collection Cairo" 6xdiff Br medallions with German coins medal images in original plastic case, in cardboard envelope C:BU

20 000 HUF
54,05
58,82
32499.

1 600 HUF
32500.

2 000 HUF
Franciaország 1853. Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt. Br vallási emlékérem füllel (35x29mm) T:2,2- France 1853. Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt. Br religious medallion with ear (35x29mm) C:XF,VF
32501.

Franciaország 1853. "Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt." Br vallási emlékérem füllel (35x29mm) T:2,2- France 1853. "Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt." Br religious medallion with ear (35x29mm) C:XF,VF

1 400 HUF
Franciaország 1900. SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE LASCENSION kétoldalas ezüstözött Br emlékérem a Világkiállítás és az Eiffel-torony építésének emlékére, peremén BRONZE fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (41mm) T:2 patina, kopott ezüstözés France 1900.SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE LASCENSION two-sided silver plated Br commemorative medallion made for the International Exposition and the building of the Eiffel Tower, with BRONZE hallmark on the edge. Sign: Alexandre Charpentier (41mm) C:XF patina, worn silver plating
32502.

Franciaország 1900. "SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE L'ASCENSION" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem a Világkiállítás és az Eiffel-torony építésének emlékére, peremén "BRONZE" fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (41mm) T:2 patina, kopott ezüstözés France 1900."SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE L'ASCENSION" two-sided silver plated Br commemorative medallion made for the International Exposition and the building of the Eiffel Tower, with "BRONZE" hallmark on the edge. Sign: Alexandre Charpentier (41mm) C:XF patina, worn silver plating

3 600 HUF
9,73
10,59
Franciaország 1900. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900 kétoldalas bronz emlékérem, adományozva É. RÁTZ számára, peremén BRONZE beütéssel. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:1-  France 1900. Republic of France / International Exposition Paris 1900 bronze commemorative medallion, awarded to É. RÁTZ, with BRONZE hallmark on the edge. REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE INTERNATONALE. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU
32503.

Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" kétoldalas bronz emlékérem, adományozva "É. RÁTZ" számára, peremén "BRONZE" beütéssel. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:1- France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" bronze commemorative medallion, awarded to "É. RÁTZ", with "BRONZE" hallmark on the edge. "REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE INTERNATONALE". Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
Franciaország ~1900-1904. Margaret Spicer-Simson egyoldalas Br plakett. Szign.:Theodore Spicer-Simson (81mm) + DN Kisgyermek egyoldalas Br plakett. Szign.:Sándor (75x75mm) T:2,2- patina, ph France ~1900-1904. Margaret Spicer-Simson one-sided Br plaque. Sign.:Theodore Spicer-Simson (81mm) + ND Little Child one-sided Br plaque. Sign.:Sándor (75x75mm) C:XF,VF patina, edge error
32504.

Franciaország ~1900-1904. "Margaret Spicer-Simson" egyoldalas Br plakett. Szign.:Theodore Spicer-Simson (81mm) + DN "Kisgyermek" egyoldalas Br plakett. Szign.:Sándor (75x75mm) T:2,2- patina, ph France ~1900-1904. "Margaret Spicer-Simson" one-sided Br plaque. Sign.:Theodore Spicer-Simson (81mm) + ND "Little Child" one-sided Br plaque. Sign.:Sándor (75x75mm) C:XF,VF patina, edge error

5 000 HUF
32505.

7 000 HUF
18,92
20,59
Franciaország 1970. Mezőgazdasági Gabonaszövetkezetek Országos Szövetsége - UNCAC - 1945-1970 kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign: Raymond Dellamare (79mm) T:1- France 1970. Union Nationale des Coopératives Agricoles de Céréales (National Union of Agricultural Cereal Cooperatives) - UNCAC two-sided Br medallion in original case. Sign: Raymond Dellamare (79mm) C:AU
32506.

Franciaország 1970. "Mezőgazdasági Gabonaszövetkezetek Országos Szövetsége - UNCAC - 1945-1970" kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign: Raymond Dellamare (79mm) T:1- France 1970. "Union Nationale des Coopératives Agricoles de Céréales (National Union of Agricultural Cereal Cooperatives) - UNCAC" two-sided Br medallion in original case. Sign: Raymond Dellamare (79mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Franciaország 1977. Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója a UNESCO megbízásából készült kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (30g/0,925/41mm) T:1- patina, kis ph France 1977. The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (30g/0,925/41mm) C:AU patina, small edge error
32507.

Franciaország 1977. "Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója" a UNESCO megbízásából készült kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (30g/0,925/41mm) T:1- patina, kis ph France 1977. "The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (30g/0,925/41mm) C:AU patina, small edge error

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF