Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 119

Ausztria 1936. 250 éves a bécsi városi tűzoltóság ezüstözött Br emlékplakett, peremén fémjellel. Szign.: Karl Perl (46x65mm) T:2 patina Austria 1936. 250 Jahre Feuerwehr der Stadt Wien silvered Br plaque, hallmark on the edge. Sign.: Karl Perl (46x65mm) C:XF patina
32484.

8 000 HUF
Ausztria 1947. Ezüstözött Br naptárérem (40mm) T:2 Austria 1947. Silver plated Br calendar coin (40mm) C:XF
32485.

2 000 HUF
Ausztria 1955. Mariazelli Bazilika jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. Basilika Mariazell hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina
32486.

Ausztria 1955. "Mariazelli Bazilika" jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. "Basilika Mariazell" hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina

4 000 HUF
Ausztria 1960. Hála minden barátnak és segítőnek / Segélycsoport későbbi vakok számára Ausztriában - Az ezüst jubileum emlékére Br emlékérem (40mm) T:1- Austria 1960. In Dankbarkeit allen Freunden und helfern gewidmet / Hilfsgemeinschaft der Später Erblindeten Österreichs - Zur Erinnerung an das Silberne Jubiläum Br medallion (40mm) C:AU
32487.

Ausztria 1960. "Hála minden barátnak és segítőnek / Segélycsoport későbbi vakok számára Ausztriában - Az ezüst jubileum emlékére" Br emlékérem (40mm) T:1- Austria 1960. "In Dankbarkeit allen Freunden und helfern gewidmet / Hilfsgemeinschaft der Später Erblindeten Österreichs - Zur Erinnerung an das Silberne Jubiläum" Br medallion (40mm) C:AU

1 400 HUF
Ausztria / Bécs 1978. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978 ezüstözött Br emlékérem, peremen Bronze beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965) silvered Br medal with Bronze hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU
32488.

Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978" ezüstözött Br emlékérem, peremen "Bronze" beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965)" silvered Br medal with "Bronze" hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU

2 000 HUF
Ausztria 1981. II. József toleranciapátense 1781-1981 ezüstözött Br emlékérem tokban (50mm) T:1- Austria 1981. Joseph II Tolerance patent 1781-1981 silver plated Br commemorative medallion in case (50mm) C:AU
32489.

Ausztria 1981. "II. József toleranciapátense 1781-1981" ezüstözött Br emlékérem tokban (50mm) T:1- Austria 1981. "Joseph II Tolerance patent 1781-1981" silver plated Br commemorative medallion in case (50mm) C:AU

1 600 HUF
Ausztria 1981. II. József toleranciapátense 1781-1981 ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:1- Austria 1981. Joseph II Tolerance patent 1781-1981 silver plated Br commemorative medallion (50mm) C:AU
32490.

Ausztria 1981. "II. József toleranciapátense 1781-1981" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:1- Austria 1981. "Joseph II Tolerance patent 1781-1981" silver plated Br commemorative medallion (50mm) C:AU

1 600 HUF
Ausztria 1988. II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben) Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error
32491.

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. "Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben)" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error

6 500 HUF
17,57
19,12
Ausztria DN 1695. I. Lipót tallér mintájára készült Ag zseton (5,69g/25mm) T:2 Austria ND 1695 Leopold I thaler Ag token (5,69g/25mm) C:XF
32492.

Ausztria DN" 1695. I. Lipót tallér" mintájára készült Ag zseton (5,69g/25mm) T:2 Austria ND '1695 Leopold I thaler" Ag token (5,69g/25mm) C:XF

2 000 HUF
32493.

4 800 HUF
12,97
14,12
Belgium 1914. SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR LHUMANITÉ - POUR LA PATRIE kétoldalas bronz I. világháborús érem. Szign.: Witterwulghe J. (64mm) T:1- Belgium 1914. SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR LHUMANITÉ - POUR LA PATRIE double-sided bronze World War I medallion. Sign.: Witterwulghe J. (64mm) C:AU
32494.

Belgium 1914. "SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR L'HUMANITÉ - POUR LA PATRIE" kétoldalas bronz I. világháborús érem. Szign.: Witterwulghe J. (64mm) T:1- Belgium 1914. "SACRE COEUR DE JESUS PROTEGEZ LA BELGIQUE - 1914 / POUR L'HUMANITÉ - POUR LA PATRIE" double-sided bronze World War I medallion. Sign.: Witterwulghe J. (64mm) C:AU

20 000 HUF
54,05
58,82
Belgium DN Manneken Pis Bruxelles kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (31mm) T:1- Belgium ND Manneken Pis Bruxelles two-sided, silvered Br medallion (31mm) C:AU
32495.

Belgium DN "Manneken Pis Bruxelles" kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (31mm) T:1- Belgium ND "Manneken Pis Bruxelles" two-sided, silvered Br medallion (31mm) C:AU

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF