Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 119

Amerikai Egyesült Államok 1973. Ballagási uncia ezüst Ag plakett (30,45g/0.999/50x28mm) T:1- (PP) patina USA 1973. Graduation Ounce Silver Ag plaque (30,45g/0.999/50x28mm) C:AU (PP) patina
32472.

Amerikai Egyesült Államok 1973. "Ballagási uncia ezüst" Ag plakett (30,45g/0.999/50x28mm) T:1- (PP) patina USA 1973. "Graduation Ounce Silver" Ag plaque (30,45g/0.999/50x28mm) C:AU (PP) patina

11 000 HUF
29,73
32,35
32473.

3 000 HUF
32474.

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1988. Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában / Az ELCA születésének emlékére 1988 ezüstözött fém emlékérem (76mm) T:1- USA 1988. Evangelical Lutheran Church in America / Commemorating the Birth of ELCA 1988 silver plated metal commemorative medallion (76mm) C:AU
32475.

Amerikai Egyesült Államok 1988. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában / Az "ELCA" születésének emlékére 1988" ezüstözött fém emlékérem (76mm) T:1- USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America / Commemorating the Birth of ELCA 1988" silver plated metal commemorative medallion (76mm) C:AU

1 200 HUF
32476.

4 800 HUF
12,97
14,12
Amerikai Egyesült Államok DN A Buffalo 5 cent mintájára készített befektetési ezüst (31,17g/0,999/39mm) T:2,2- ü. USA ND Investment silver modelled after the Buffalo 5 cents (31,17g/0,999/39mm) C:XF,VF ding
32477.

Amerikai Egyesült Államok DN A "Buffalo" 5 cent mintájára készített befektetési ezüst (31,17g/0,999/39mm) T:2,2- ü. USA ND Investment silver modelled after the "Buffalo" 5 cents (31,17g/0,999/39mm) C:XF,VF ding

8 500 HUF
22,97
32478.

2 000 HUF
Ausztria 1743. Linz hódolata Mária Terézia előtt koronázási zseton (2,03g/21mm) T:2- hullámos, két lemezből összeragasztva  Austria 1743. Homage of Linz to Maria Theresia coronation jeton. MARIAE - THERESIAE - HUNG BO &C REGI - ARCHID AUSTRIAE - SUPRA ANASUM - HOMAGIUM - PRAEST LINCII - 25 IUNII -1743 / IUSTITIA ET CLEMENTIA (2,02g/21mm) C:VF wavy, glued together from two plates
32479.

Ausztria 1743. "Linz hódolata Mária Terézia előtt" koronázási zseton (2,03g/21mm) T:2- hullámos, két lemezből összeragasztva Austria 1743. "Homage of Linz to Maria Theresia" coronation jeton. "MARIAE - THERESIAE - HUNG BO &C REGI - ARCHID AUSTRIAE - SUPRA ANASUM - HOMAGIUM - PRAEST LINCII - 25 IUNII -1743 / IUSTITIA ET CLEMENTIA" (2,02g/21mm) C:VF wavy, glued together from two plates

11 000 HUF
29,73
32,35
Habsburg Birodalom 1790. II. Lipót frankfurti koronázása Ag zseton. PIETATE ET CONCORDIA / LEOPOLDVS II HVNG ET BOH REX ARCH AVST M D HETR ELECTVS REX ROMANORVM CORONATVS FRANCOFVRTI IX OCT MDCCXC (2,14g/20,5mm) T:2- ütésnyomok Habsburg Monarchy 1790. Coronation of Leopold II in Frankfurt Ag jeton (2,14g/20,5mm) C:VF dings
32480.

Habsburg Birodalom 1790. "II. Lipót frankfurti koronázása" Ag zseton. "PIETATE ET CONCORDIA / LEOPOLDVS II HVNG ET BOH REX ARCH AVST M D HETR ELECTVS REX ROMANORVM CORONATVS FRANCOFVRTI IX OCT MDCCXC" (2,14g/20,5mm) T:2- ütésnyomok Habsburg Monarchy 1790. "Coronation of Leopold II in Frankfurt" Ag jeton (2,14g/20,5mm) C:VF dings

5 000 HUF
Ausztria ~1910. Richard Wagner egyoldalas Br plakett. Szign.:Franz Stiasny (66x58mm) T:2,2- patina, ph, ü. Austria ~1910. Richard Wagner one-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x58mm) C:XF,VF patina, edge error, ding
32481.

Ausztria ~1910. "Richard Wagner" egyoldalas Br plakett. Szign.:Franz Stiasny (66x58mm) T:2,2- patina, ph, ü. Austria ~1910. "Richard Wagner" one-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x58mm) C:XF,VF patina, edge error, ding

9 000 HUF
24,32
26,47
Ausztria ~1910. Beethoven egyoldalas Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (66x56mm) T:2,2- patina, karc, ph Austria ~1910. Beethoven two-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x56mm) C:XF,VF patina, scratch, edge error
32482.

Ausztria ~1910. "Beethoven" egyoldalas Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (66x56mm) T:2,2- patina, karc, ph Austria ~1910. "Beethoven" two-sided Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x56mm) C:XF,VF patina, scratch, edge error

13 000 HUF
35,14
38,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 patina  Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF patina
32483.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF patina

8 500 HUF
22,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF