Books: History Number of items: 198
2658039
15641
420
Books: History
Other collectibles
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I-IV. köt. Bp., [1957], Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítókkal, ragasztott gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
3 000 HUF
2658048
15642
420
Books: History
Other collectibles
Gergely Jenő, Izsák Lajos: A Mindszenty-per. Bp., 1989, Reform Lap- és Könyvkiadó, 528 p. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel.
1 400 HUF
2663273
15643
420
Books: History
Other collectibles
Komjáthy Miklós - Makkai László: Világtörténelem. Nagy Károlytól a francia forradalomig. Ideiglenes Történelemtankönyv-sorozat III. köt. Bp., 1945., Szikra-ny., 244 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
1 200 HUF
2661734
15644
420
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2662281
15645
420
Books: History
Other collectibles
Kasza Lajos: Zrínyista lányok. Bp., 2000, Püski. Kiadói kartonált egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2653165
15646
420
Books: History
Other collectibles
Török József: A tizenkettedik század magyar egyháztörténete. Keresztény századok. Bp., 2002, Mikes Kiadó, 232 p. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
1 800 HUF
2571441
15647
420
900
Books: History
Other collectibles
Lázs Sándor: Hogyan éljünk túl vámpírokat és diktátorokat? 21 történet a XXI. századból. 2000, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2662586
15648
420
Books: History
Other collectibles
Thompson, Dorothy: I Saw Hitler! New York, 1932, Farrar & Rinehart. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Az eredeti papírborító szétvált, sérült, kissé hiányos állapotban megvan.
2 000 HUF
2662598
15649
420
Books: History
Other collectibles
Hitler, Adolf: Asztali beszélgetések. Monológok a vezéri főhadiszálláson 1941-1944. Ford.: Barabás Miklós. Bp., 1999, Ármádia, 442+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
2 400 HUF
2659177
15650
420
Books: History
Other collectibles
[Andrássy Gyula, gróf] Graf Julius Andrássy: Diplomatie und Weltkrieg. Berlin-Wien, 1920, Ullstein & Co., VII+(1)+348+(4) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval.
1 000 HUF
2659171
15651
420
Books: History
Other collectibles
1956 eseményei 56 térképen és képeken. Történelmi atlasz. Szerk.: Horváth Miklós, Márton Mátyás, Mosonyi László. Bp., 2004., Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2660529
15652
420
Books: History
Other collectibles
Magyarok és a risorgimento. Ács: Tivadar: A magyar légionisták életrajzgyűjteménye. A risorgimento magyar bibliográfiája. Összeállította: Gátiné Pásztor Mária. Szerk.: Szász Károlyné Gillemot Katalin. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Tanulmányok. Új sorozat 12. (XXXV.) Bp., 1961, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Magyar Risorgimento Emlékbizottság - Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035