Books: History

Number of items: 198

Kisfogház Emlékhely. 1956. 2001. nov. 4. Szerk.: Rédey Sarolta Dóra. Bp., 2002., Igazságügyi Minisztérium. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói papírkötés.
15653.

1 200 HUF
France talks with Hitler. The Story of the Allies struggle to avert war, Based on the diplomatic documents contained in the French Yellow Book. Foreword by Harold Nicolson. A Hutchinson Pocket Special. London, [1939], Hutchinson & Co., 128 p. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kissé sérült kiadói papírkötés.
15654.

France talks with Hitler. The Story of the Allies' struggle to avert war, Based on the diplomatic documents contained in the French Yellow Book. Foreword by Harold Nicolson. A Hutchinson 'Pocket Special'. London, [1939], Hutchinson & Co., 128 p. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kissé sérült kiadói papírkötés.

1 200 HUF
Vikingek és elődeik. Kiállítási katalógus. Bp., 1980., Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15655.

1 200 HUF
Jósa András régészeti és múzeumi vonatkozású hírlapi cikkei. /1889-1900./Jósa András Múzeum kiadványai 2. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 320 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15656.

1 400 HUF
Bíró Zoltán: Saját út. Bp., 1988., Eötvös. Kiadói papírkötés. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel és jegyzeteivel papírlapokon.
15657.

800 HUF
Salamon Konrád: A harmadik út kísérlete. Bp., 1989., Eötvös. Kiadói papírkötés. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel és jegyzeteivel papírlapokon.
15658.

1 000 HUF
Gosztonyi Péter: Légiveszély, Budapest! Bp.,1989, Népszava. Kiadói papírkötés.
15659.

800 HUF
15660.

1 000 HUF
Raffay Ernő 2 könyve: Magyar tragédia. Trianon 75 éve. Bp., 1995, Püski. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + A vajdaságoktól a birodalomig. Az újkori Románia története. Szeged, 1989, JATE. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
15661.

1 200 HUF
Servi, Katerina: Griechische Mythologie. Athen, 1997, Ekdotike Athenon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15662.

1 600 HUF
Celia Lee - John Lee: A Churchill-dinasztia. Ford.: Bánki Vera. Bp., 2010., General Press. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
15663.

1 000 HUF
Perczel Miklós 1848/49-es honvéd ezredes: Naplóm az emigrációból. h.n., 1977. Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóval
15664.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF