1 000 HUF
[Andrássy Gyula, gróf] Graf Julius Andrássy: Diplomatie und Weltkrieg. Berlin-Wien, 1920, Ullstein & Co., VII+(1)+348+(4) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval.