Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 342

Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. elején/első felében működött (magyar?) festő: Vízpart vitorlással. Olaj, vászon. 40x60 cm
10436.

65 000 HUF
168,83
185,71
10437.

40 000 HUF
103,90
114,29
Olvashatatlan (K...) monogrammal, feltehetően 1900 körül működött festő: Kislány portréja (kétoldalas mű, hátoldalon balerina, vázlat). Olaj, rétegelt lemez. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x34,5 cm.
10438.

36 000 HUF
93,51
102,86
10439.

75 000 HUF
194,81
214,29
XVIII. vagy XIX. sz. japán művész munkája: Szamurájok harca (toba-e karikatúra rajz). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva. Korábban egy másik lapon is rögzítve, amelyen további német nyelvű feliratok. 12×17 cm
10440.

50 000 HUF
129,87
142,86
XIX. sz. ismertlen japán művész munkája: Táj (terv egy kakemonohoz?), 1854 körül. Tus, papír. Papírra kasírozva, alján német nyelvű feliratok. 18×10 cm
10441.

50 000 HUF
129,87
142,86
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz közepén/második felében működött magyar festő (Szőnyi István tanítványa?): Lány virággal. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 60x50 cm.
10442.

20 000 HUF
51,95
57,14
Perlmutter Izsáknak tulajdonítva (1866-1932): Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, 46×35 cm keretben, hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (224/1964), Bírálati leírás: Alkotó: Perlmutter Izsák, Műcím: Erdei jelenet, Technika: olaj/karton, Méret:45x35 cm, Bírálat: Perlmutter Izsák jelzett képe, közepes kvalitású.
10443.

150 000 HUF
389,61
428,57
10444.

38 000 HUF
98,70
108,57
Jelzés nélkül, feltehetően romániai magyar grafikus, XX. sz. második fele: Harlekin. Tus, papír, 64×47 cm. Hátoldalán román vám bélyegző.
10445.

14 000 HUF
36,36
40,00
10446.

6 500 HUF
16,88
18,57
10447.

6 500 HUF
16,88
18,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.