10440.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
XVIII. vagy XIX. sz. japán művész munkája: Szamurájok harca (toba-e karikatúra rajz). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva. Korábban egy másik lapon is rögzítve, amelyen további német nyelvű feliratok. 12×17 cm