10439.
418. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
75 000 HUF
202,70 EUR, 220,59 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm