Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 342

AB jelzéssel: Fák között. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 30x48 cm
10484.

1 600 HUF
Göröginé jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 40×58 cm
10485.

3 000 HUF
Behl jelzéssel: A hűséges társ. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 39,5x61 cm
10486.

4 600 HUF
12,43
13,53
Pele András jelzéssel: Felfedezők. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 65x83,5 cm
10487.

3 000 HUF
Móricz Madár jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 24x30,5 cm.
10488.

4 000 HUF
Faragó J 921 jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton, sérült. 28x39 cm
10489.

1 600 HUF
Tornyai jelzéssel: Gémeskútnál. Olaj, vászon, sérült, 50x50 cm
10490.

3 000 HUF
Szilasi 916 jelzéssel: Portré. Olaj, karton, kissé sérült. 30x23 cm. Dekoratív, kopott fa keretben
10491.

5 000 HUF
Bakó jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, 23x29 cm, üvegezett fakeretben.
10492.

3 000 HUF
Horváth Imre jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, farost. 30x52 cm. Dekoratív, sérült fa keretben.
10493.

3 000 HUF
Munkácsy Mihály után: Siralomház. Olaj, vászon, 39,5x59 cm. Dekoratív, kissé sérült fa keretben.
10494.

6 000 HUF
Lévay jelzéssel: Balatonpart. Vegyes technika, papír. 59x48 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
10495.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF