Books: Religion

Number of items: 39

Trarich, Anton: Unio Coelestis. Das him[m]lische Perlein oder Leben des hochheiligen unnd Englischen Kirchenlehrers Thomae Von Aqvin. Wienn, 1677., Leopold Voigt, 13 sztl. lev.+374+1 p.+12 (rézmetszetű tábla, közte egy kihajtható ábrával) t. Borító nélküli példány, foltos lapokkal, intézményi bélyegzéssel, 7 tábla kijár, 1-2 tábla laza.
17196.

12 000 HUF
33,06
35,82
Hammer price:
12 000 HUF
Dr. Balics Lajos: A római katholikus egyház története Magyarországon I. kötet, 1885. Bp., Szent István király koronáztatásától Szent László király haláláig. 1000-1095. és II/1. kötet 1888. Bp., Kálmán királytól az Árpádház kihaltáig 1195-1301. Kiadja a Szent István Társulat. Mindkét kötet félbőr kötésben, kissé kopott, gerincnél szakadozott.
17197.

8 000 HUF
22,04
23,88
Hammer price:
8 000 HUF
Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Bp., 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p.+16 t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17198.

4 000 HUF
11,02
11,94
9
Hammer price:
6 000 HUF
17199.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,75
2,99
  Add to cart
  Remove
Roskovics Ignác: Görög katholikus katekizmus vagyis a keresztény tanítás elemei. A munkácsi és egri megyei katekizmusok után a katholika egyház görög rendjéhez alkalmazva. Debrecen, 1864., Telegdi Lajos, 164+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap szélén apró hiánnyal.
17200.

3 000 HUF
8,26
8,96
15
Hammer price:
10 000 HUF
M. LAbbé Herbet: LImitation de Jésus-Christ meditée. I-II. köt. Paris, 1914., Librairie Victor Lecoffre. Franica nyelven. Átkötött félvászon-kötésekben.
17201.

M. L'Abbé Herbet: L'Imitation de Jésus-Christ meditée. I-II. köt. Paris, 1914., Librairie Victor Lecoffre. Franica nyelven. Átkötött félvászon-kötésekben.

Available
2 400 HUF
6,61
7,16
  Add to cart
  Remove
Prohászka Ottokár: Föld és ég I-II. köt. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. I-II. köt. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái III-IV. köt. Bp.,[1927],Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17202.

Available
2 400 HUF
6,61
7,16
  Add to cart
  Remove
Korán. Fordította: Simon Róbert. Főszerk.: Hahn István. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
17203.

Available
2 000 HUF
5,51
5,97
  Add to cart
  Remove
17204.

Available
800 HUF
2,20
2,39
  Add to cart
  Remove
17205.

Available
1 200 HUF
3,31
3,58
  Add to cart
  Remove
Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt., 1 t. + 396 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
17206.

1 200 HUF
3,31
3,58
Hammer price:
1 400 HUF
17207.

Available
1 800 HUF
4,96
5,37
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.