Tétel

Catalogue number:

17200.
418. Closed Online auction
Books: Religion

3 000 HUF

15

Description:

Roskovics Ignác: Görög katholikus katekizmus vagyis a keresztény tanítás elemei. A munkácsi és egri megyei katekizmusok után a katholika egyház görög rendjéhez alkalmazva. Debrecen, 1864., Telegdi Lajos, 164+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlap szélén apró hiánnyal.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : scanner

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.