Books: Religion

Number of items: 39

Bibliai történet iskolai könyvül, középkoru gyermekek számára. Bp.,(1891), Szent-István-Társulat,(Eger, Érseki Lycveum-ny.), 3-133+3 p. Ötvenedik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötés, kopott borítóval, címlaphiánnyal, az illusztrációkba beleszíneztek, aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
17220.

1 000 HUF
2,60
2,86
Bangha Béla: Magyarország újjáépítése és a kereszténység. Bp., 1920, Szent István-Társulat, 200 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, részben szétvált fűzéssel.
17221.

1 000 HUF
2,60
2,86
23
Zubriczky Aladár: Jézus élete és a vallástörténet. Szent István Könyvek 1. köt. Bp., 1923., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17222.

1 000 HUF
2,60
2,86
Vankó Zsuzsa: A boldogság történye. Bibliai etika. Bp.,(1992),Bibliaiiskolák Közössége. Kiadói papírkötés,
17223.

1 200 HUF
3,12
3,43
Helmut von Glasenapp: Az öt világvallás. Bráhmanizmus, buddhizmus, kínai univerzizmus, keresztényég, iszlám. Negyedik kiadás. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval. Szép állapotban.
17224.

1 200 HUF
3,12
3,43
17225.

1 000 HUF
2,60
2,86
17226.

2 000 HUF
5,19
5,71
17227.

1 000 HUF
2,60
2,86
Kamarás István: Krisnások Magyarországon. Bp., 1998, Iskolakultúra. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
17228.

2 000 HUF
5,19
5,71
17229.

800 HUF
2,08
2,29
17230.

3 600 HUF
9,35
10,29
17231.

1 000 HUF
2,60
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.