Number of items: 304

Végh György: Auguste Corbeille Csudálatos Kalandjai. Budapest, 1942, Antiqua nyomda, 131 p. Kiadói papírkötés. A szerző dedikációjával!
17290.

3 000 HUF
17291.

800 HUF
Kiss Dénes: Fényből és porból. Békéscsaba, 1983.,Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.  Számozott (216/250), a szerző által aláírt példány.
17292.

2 200 HUF
5,95
6,47
Rozsnyai Kálmán: Öreg diák élő emlékei. Bp., 1943, Szépmives Műhely, 239 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, a gerincnél elvált borítóval, a címlapról a szerző arcképe hiányzik. A budapesti tankerület főigazgatójának aláírásával, pecsétjével és ajándékozási soraival (A Miért harcoltunk? c. film díjnyertes pályázatának jutalmául. Bp., 1946. jan. 19.).
17293.

3 000 HUF
Százszorszépek. Heine, Hafiz és Mirza Saffy dalaiból. Ford., bev. Berec Károly. Pest, 1858, Emich Gusztáv. Kiadói vaknyomásos, historizáló egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17294.

3 000 HUF
Török Imre: Indul nagy utára... Élmények, történetek, esetek, ötletek, dictumok és factumok az ekklézsiális élet köréből,- komolyan és vidámságosak (100 anekdóta is!), versben és prozában. Bp., [1937], a szerző kiadása (Sylvester-ny.), 128 p. A borító Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17295.

2 800 HUF
7,57
8,24
Esslin, Martin: Artaud. Glasgow, 1976., Fontana-Collins. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17296.

1 600 HUF
Orbán, Ottó: The Witching Time of Night and Last Poems. Ford.: Peter Zollmann. Chicago, 2003, Atlantis-Centaur Inc. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17297.

2 800 HUF
7,57
8,24
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17298.

2 800 HUF
7,57
8,24
17299.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gárdonyi Géza: Kátsa. Bp., Bíró Miklós Nyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, foltos kötés, kopottas állapotban.
17300.

2 600 HUF
7,03
7,65
17301.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF