Number of items: 304

Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Bp., Athenaeum. Kiadói műbőr kötés, gerincnél sérült, Basch Árpád belső borítójával, kopottas állapotban.
17314.

1 800 HUF
4,68
17315.

2 000 HUF
5,19
5,56
Gyermekruhák. Mit készíthetünk maradékból, alakításból. Szerk.: Faragó Ilona. Bp., (1953), Könnyűipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé gyűrött, foltos lapokkal.
17316.

2 000 HUF
5,19
5,56
17317.

2 000 HUF
5,19
5,56
Németh László: Móricz Zsigmond. Első kiadás! Bp., 1943, Turul. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17318.

1 600 HUF
4,16
4,44
Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1300/1111.) példány.
17319.

1 800 HUF
4,68
Új anthológia. Fiatal költők 100 legszebb verse. Összeállította: Babits Mihály. (Bp.), 1932, Nyugat (Hungária-ny.). 157 p. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben
17320.

2 000 HUF
5,19
5,56
Gervai Béla: A magánkisipar a gazdaságirányítás új rendszerében. A szerző által dedikált példány. Bp., 1972., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
17321.

1 600 HUF
4,16
4,44
Hauff meséi. Fordította Dávid Margit. Bp., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, címlap nagyrészt kiszakadva, viseltes állapotban.
17322.

2 000 HUF
5,19
5,56
Ő a Soros! Aki kérdez: Krisztina Koenen. Bp., 1994, Ab ovo. 180 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17323.

2 000 HUF
5,19
5,56
Szepes Mária: A vörös oroszlán. I-II. köt. Kozmosz fantasztikus könyvek. Bp., 1984, Kozmosz Könyvek. A borító Panner László munkája. Kiadói papírkötés.
17324.

2 000 HUF
5,19
5,56
Fekete István-Nagy Domokos Imre: Magasles. Matyikó Tibor illusztrációival. Bp., 2002., Új Ember. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17325.

2 000 HUF
5,19
5,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.