Number of items: 304

Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp.,1948., Új Idők, 184 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17266.

4 000 HUF
17267.

5 000 HUF
Vajda János: Dal és beszély - Jankó János rajzaival.  Budapest, 1884, Franklin 92 p. + [1] p., ill. Első kiadás. Átkötőtt egészvászon kötésben az eredeti borító felhasználásával
17268.

4 000 HUF
Takáts Gyula: Tükrök szava - betűk arca. Jegyzetek - válaszok. Vallomások. Bp.,1985,Szépirodalom. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  A szerző, Takáts Gyula (1911-2008) Kossuth-díjas költő, író, által dedikált példány.
17269.

4 000 HUF
Berda József: Így igaz. Bp., 1961., Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.   A szerző, Berda József (1902-1966) József Attila-, és Baumgarten-díjas költő által aláírt példány.
17270.

4 000 HUF
16
A másik ember felé. Az Exodus munkaközösség dolgozatai. Szerk.: Karácsony Sándor. Debrecen, 1942., Exodus, 122 p. + 1 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval, érdekes ajándékozási sorokkal.
17271.

A másik ember felé. Az "Exodus" munkaközösség dolgozatai. Szerk.: Karácsony Sándor. Debrecen, 1942., Exodus, 122 p. + 1 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval, érdekes ajándékozási sorokkal.

4 000 HUF
Fehér Ferenc: Az antinómiák költője. Dosztojevszkij és az individuum válsága. Bp., 1972, Magvető. 490 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.  A szerző, Fehér Ferenc (1933-1994) magyar filozófus, esztéta, műkritikus által Földes Anna (1930-2017) író, újságíró, kritikus, irodalomtörténész és férje, Mihályi Gábornak (1951-2017) irodalomtörténész részére dedikált példány.
17272.

4 000 HUF
17273.

3 000 HUF
Cseres Tibor: Pesti háztetők, Az utolsó bűbájos. DEDIKÁLT! Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17274.

3 400 HUF
9,19
10,00
May, Karl: Winettou der Rote Gentleman 1-2-3. Freiburg, Friedrich Ernst Fehlenfeld. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
17275.

3 000 HUF
May Károly: A szent este. Útleírás. Ford.: Altay Margit. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Aczél Testvérek (Otthon-ny). 152 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17276.

2 400 HUF
Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp., 1899, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17277.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF