Number of items: 304

Krasznahorkai László: Sátántangó. Bp., 1985, Magvető, 333 p. Első kiadás. A szerző első nyomtatásban megjelent műve. Kiadói egészvászon-kötés.
17254.

12 000 HUF
31,17
33,33
Federico Garcia Lorca összes művei I.-II.. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Megjelent 1300 számozott példányban, ebből az 877. számú példány.
17255.

12 000 HUF
31,17
33,33
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben.Bp., 1898., Athenaeum, 6+231 p. + 20 t. (hártyapapírral védett heliogravűrök.) Ötödik díszkiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon díszkötésben, Gottermayer-kötés, az elülső kötéstáblán selyemplakettre festett címképpel, dúsan aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, egy-két lapon lapszéli szakadásokkal, egy-két kissé foltos lappal.
17256.

8 000 HUF
20,78
22,22
11
Henrik Ibsen színművei. I-II. köt. Ford.: Hajdu Henrik. Helikon Klasszikusok. Bp., 1966, Magyar Helikon, 982+(4) p., 1281+(6) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé kopott borítóval, a lapélek és néhány lap kissé foltos.
17257.

6 000 HUF
15,58
16,67
Nyírő József 7 műve: Az én népem; Kopjafák; Havasok könyve; Isten igájában; Úz Bence; Mádéfalvi veszedelem; A sibói bölény. Bp., 1936-1939, Révai. Kiadói halina-kötés (egy félvászon-kötés), kissé kopott, foltos borítókkal.
17258.

10 000 HUF
25,97
27,78
Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás. 10 kötet (XX., XXXI., L., LV., LVIII., LXII., LXIII., LXV., XCI., XCIII.) + Jókai Mór hátrahagyott művei. 4 kötet (I., II., VI., VII.). Bp., 1896-1912, Révai. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, változó állapotban, közte sérültek.
17259.

11 000 HUF
28,57
30,56
17260.

6 000 HUF
15,58
16,67
Bilder-Atlas. Ikonographische Encyklopädie der Wissenschaften und Künste. Ein Ergänzungswerk zu jedem Conversations-Lexikon. Erläuternder Text 1-2. Bearbeitet von Karl Gustav von Bernek, Ferdinand Bischoff, et allii. Leipzig,1875,F. A. Brockhaus. Német nyelven. Zweite vollständing umgearbeitete Auflage. Kiadói aranyozott, festett haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott borítóval, az első kötetben a címlap és a tartalomjegyzék hiányzik.
17261.

5 000 HUF
12,99
13,89
9
Tormay Cecil: Bujdosó Könyv I-II. köt. [Egy kötetben.] Cleveland, 1977, Tormay Cecil Emlékbizottság. Emigráns kiadás. Egészvászon-kötés.
17262.

2 000 HUF
5,19
5,56
Jean de La Fontaine: A szerelmes kurtizán. Válogatott széphistóriák. Ford.: Babits Mihály, Jékely Zoltán, Rónay György. Bp., 1963, Magyar Helikon. Győry Miklós rajzaival illusztrálva. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Megjelent 1400 számozott példányban, ebből az 652. számú példány.
17263.

5 000 HUF
12,99
13,89
Bibliográfiai lexikon. A leggyakrabban előforduló görög és latin eredetű könyvtörténeti és bibliográfiai szakkifejezések kis szótára. Szerk.: Szolnoki Ernő. Az előszót írta: Dr. Fitz József. Bp., 1943, Vörösváry, 127 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17264.

5 000 HUF
12,99
13,89
17265.

4 600 HUF
11,95
12,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.