Books: Architecture, Art

Number of items: 191

F. Mihály Ida: Moholy-Nagy László kiállítása. Bp., 1975, Magyar Nemzeti Galéria. 24 p + 10 melléklet. Hiányos, 1 színes melléklet hiányzik. Kiadói papírborítóban
16675.

1 200 HUF
3,33
Népművészet 2 kötete: Perczel Erzsébet: Szőttes, Boross Marietta: Fonás. Bp., 1962., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerince sérült, a másik gerince laza.
16676.

1 400 HUF
3,66
3,89
16677.

1 000 HUF
2,61
2,78
Vadász Mihály: Témák az építésszervezés történeti fejlődéséről. Bp., 1957., Tankönyvkiadó, 493-507 p.   A szerző, Vadász Mihály (1900-1967) neves építész által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére dedikált példány.
16678.

1 400 HUF
3,66
3,89
A mű és alkotója. A magyar festészet és szobrászat írásban és képben. Pittori e scultori dUngheria. Szerk.: Csókássy István. Bp., 1933, Hornyánszky Viktor Rt. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar és olasz nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
16679.

A mű és alkotója. A magyar festészet és szobrászat írásban és képben. Pittori e scultori d'Ungheria. Szerk.: Csókássy István. Bp., 1933, Hornyánszky Viktor Rt. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar és olasz nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.

1 200 HUF
3,33
V. Ember Mária: A csipke. Bp., 1962., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.-
16680.

1 200 HUF
3,33
Vajda Lajos emlékkönyv. Dévényi Iván előszavával. Bp., 1972, Magvető, 175+[1] p. + 35 t. (reprodukciók). Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16681.

1 200 HUF
3,33
Voit Pál: Martin Wittwer, a győri karmelita templom építésze. (Adatok a dunai barokk építőiskola magyarországi kapcsolataihoz.) Különlenyomat. Bp., [1969], Akadémiai-ny., 187-225 p. Kiadói kissé foltos, kissé szakadt papírkötés.
16682.

1 200 HUF
3,33
Dr. A. Kronfelsd. Führer durch die Fürstlich Liechtensteinsche Gemäldegalerie in Wien. Wien, 1927., Kunstverlag Wolfrum. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, az elülső borító felső sarkán hiánnyal.
16683.

1 200 HUF
3,33
Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp.,1983, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón gyűrődött fóliázással.
16684.

1 200 HUF
3,33
Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.
16685.

800 HUF
2,09
2,22
1909 Bécsi szecessziós képzőművészeti kiállítás képes katalógusa. XXXIV: Aussellung der Vereinigung Bildender Küntsler Österreichs Secession - Wien. 120p. Nagyrészt képek
16686.

1 200 HUF
3,33
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.