Books: Architecture, Art

Number of items: 191

Nagy Ildikó (szerk.): Jakovits József emlékkiállítása. Ernst Múzeum. Bp., 1996, Műcsarnok. 215p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
16663.

1 200 HUF
Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Nagyon gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés,
16664.

1 800 HUF
Wehner Tibor bevezetőjével: Kántor Lajos. Bp., 2008. Körmendi kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
16665.

1 800 HUF
Aktalbum. Az előszót írta: Féjja Sándor. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis javítással, kis sérüléssel.
16666.

2 000 HUF
Kasper, Sándor: Zum großen Altar der Demeterterrase in Pergamon. Sonderdruck aus Pergamenische Forschungen Band 1. Berlin, 1972., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés.  A szerző, Kasper Sándor (?-1996) építészmérnök, műemlékes, várostervező, kutató által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére dedikált példány.
16667.

2 000 HUF
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, foltos elülső borítóval.
16668.

2 000 HUF
Tóth Antal: Asszonyi. Bp., é.n., Szemimpex, 211+(2) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Asszonyi Tamás (1942- ) szobrász- és éremművész által DEDIKÁLT példány.
16669.

2 000 HUF
Levendel-gyűjtemény. Fővárosi Képtár katalógusai 97. Szerk.: Fitz Péter. Bp., é.n., Budapesti Történeti Múzeum-Fővárosi Képtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent a Soros Alapítvány támogatásával.
16670.

2 000 HUF
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szakadozott védőborítóval, néhány helyen foltos borítóval.
16671.

2 000 HUF
Művészet és forradalom. Orosz-szovjet művészet 1910-1932. Art and Revolution. Russian-Soviet Art 1910-1932. Műcsarnok, 1987 november 5 - 1988 január 17. Bp., 1987, Szovjetunió Kulturális Minisztériuma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
16672.

1 800 HUF
Tellinger István. Szerk.: Dobrik István. A Miskolci Galéria Könyvei 6. Miskolc,1996,Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.   A művész, Tellinger István (1940-2008) grafikusművész által dedikált példány.
16673.

1 200 HUF
Gerő László: Ismerjük meg... Az építészeti stílusok-at. Bp., 1959, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
16674.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF